Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkumulátoros fúrómban kezd...

Akkumulátoros fúrómban kezd tönkremeni az akku,hogyan csináljam meg,mett nincs lóvé újra?

Figyelt kérdés
Vanna,valami trükkök?

2020. okt. 25. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Nincs trükk. Az akku ilyen, elhasználódik egy idő után. Egyedüli trükk max. arra van, hogy picit olcsóbban úszhasd meg ezt a történetet, ha szétszeded az akkupakkot, megnézed milyen cellák vannak benne és azon paraméterekkel rendelsz akkucellákat majd megépíted te az "új" akkupakkot, a gyári "keretbe".
2020. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Szét lehet szedni az akku házát, éd kiforrasztani a cellákat, majd ebay-ről rendelni ugyanolyanokat, es vissza forrasztani.

Kb ez a metódus.

2020. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na az jó, úgy is lesz,köszi néktek.
2020. okt. 25. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha nem fontos "annyira" mobilnak lenni:

Nekem régi 12 V-os fúróm van, az akku helyére beforrasztottam egy 3 m-es MT kábel két erét, aztán viszek magammal pl. a telekre egy kiselejtezett autóakkut, és erről fúrok, fél délelőtt bírja.

2020. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A márkás jó fúrógépek li celláinál nem megy ilyen könnyen, mert az elektronika tilt le mindörökre.
2020. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Azok az új lítiumos izék lényege a tervezett élettartam PONTOS betartatása. :) a többi csak mese habbal.
2020. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én múltkor ki akartam cserélni az akku packot. A két akku felújítása majdnem annyi mint egy új fúró.

Ha 12V akku van benne akkor egy 500W körüli PC táppal meg lehet csinálni vezetékesre.

2020. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiforrasztani őket, mert hegeszti minden gyártó. Ráadásul pont hegesztéssel, mert a többi módszer megsüti a cellákat. LI aksit nem éri meg gányolni, mert tűzveszélyesek. Simán kigyulladnak, amikor zárlatosak lesznek.
2020. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!