Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Yato multifunkciós gépet...

Totesq kérdése:

Yato multifunkciós gépet vennék. Jó lehet?

Figyelt kérdés
[link]

#Multitool #Yato #multifunkciós gépek #rezgővágó
2020. jún. 24. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A Yato egy Lengyel cég márkaneve, de valamelyik ázsiai (talán Taiwan) országban gyártatják a szerszámaikat.

Amúgy nem rossz márka, néhány nem elektromos Yato kéziszerszámot vettem már. Nem volt vele eddig gond.

Akkus gépekbe nem tudom hol járnak. Én ugyan ilyen multifunkciós gépet vettem makita-ban, az 100 ezer volt. Nem tudom a Yato 30 ezerből mit hozott ki.

Ajánlani nem merem, de ha bevállalós vagy tehetsz egy próbát.

2020. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erősen gondolkodom rajta. Aztán ha netán mégis ezt választanám akkor megírom, hogy nekem, hogy vált be.
2020. jún. 24. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jó multigépet szeretnél akkor ajánlani tudom a Fein-t.
2020. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a Fein is képben van csak az árban megint egy viszonylag nagy ugrás. De lehet megéri gyűjtögetni rá és inkább egy általatok említett. Bár jobban házkörüli munkára kellene nem vagyok iparos.
2020. jún. 24. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Fein-ből nekem a kisebb multitalent van, és barkácsolásra szuper, igaz nem akkus, de van hozzá vagy 3-4 méter kábel legalább.

A szerszámrögzítésre nagyon figyelj! Első körben én is egy olyan Fein-t vittem haza, aminek ugyanilyen gyorszáras szerszámrögzítése volt mint a Yatonak. Csak mikor otthon megláttam, hogy mennyibe kerül a hozzávaló spec rögzítésű fej, akkor hívtam a boltot, hogy nem -e lehetne cserélni a mostanira, ami sima imbuszcsavaros, és még olcsóbb is. Ráadásul ehhez 10ezerért egy nagy csomag fejet rendelek Kínából.

2020. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem imbuszos, de nem is ez a quick fejes van.

Tényleg marha hosszú hozzá a kábel. CSak dícsérni tudom, volt, előbb fogsz elfáradni, mint a gép melegedni. Volt, hogy napokat végig csiszoltunk vele.

Az eredeti fejek nem olcsók, de vannak kifejezetten régi fűrészeim amik még mindig bírják.

2020. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én amit visszavittem annak hasonló rögzítése volt mint egy söröskupak. Egyedisége miatt sem volt olcsó. De ez a kis gép nagyon szuper, pedig csak 250 Wattos, de nem lehet lefogni.

[link]

2020. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!