Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Áram nélküli garázsban mik a...

Áram nélküli garázsban mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Adott egy garázs (bér) ahol össze szoktunk ülni haverokkal mert itt nem zavarjuk a szomszédokat mert hát a panel szépségei...a kérdés az lenne, hogy milyen fényforrást lehetne a gyertyán kívül felszerelni amihez nem kell folyamatos áram csak mondjuk töltéshez és mondjuk akár 3-4 órán keresztül van bőven fénye? Nyilván nem számítok olyanra ami leolvasztja a a festéket de mondjuk mint egy komolyabb telefonon a zseblámpa funkció jó lenne. Normális ötleteket várok :)

Szép napot és jó egészséget!



2020. máj. 3. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkumulátorra kötve valami 12 V-os lámpa
2020. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tölthető, kerti napelemes világítótestekre gondolok első sorban. Értelemszerűen otthon kell tölteni, és magatokkal vinni a garázsba. Nem drágák és zéró emissziósak.
2020. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rendes aksis vagy elemes lámpák, vannak elég esztétikusak is.

Elemes led füzérek.

Bár ha tényleg valami komolyabbat akarok akkor valami rendes aksis lámpát vennék, esetleg valami távirányítósat, aminek van elég jó fénye és több órát bír.

2020. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keresd így: akkumulátoros kemping lámpa, vagy akkumulátoros munka lámpa/reflektor.
2020. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki eddig írt! 😉

Google a barátunk és nézelődtem én is mik vannak

Ezen akadt meg a szemem mert ez kicsi is mobil is és leírás szerint 4órát bír folyamat és van hozzá 3db aksi plusz állítható fényerő

Így még horgászni is tudom vinni ha kell este a nagyobb fény valami miatt. [link]

Valakinek tapasztalata esetleg ilyennel? :)

2020. máj. 3. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyenek vannak. Az akkuja nem cserelheto, max. fenyeron 3-3,5 min. fenyeron 4,5-5 orat valoban kibir. Nem tul massziv, nekem ugy hogy hatizsakban volt az egyikrol letort az akkupak. Ennyi penzert (6-7 eft) a celnak kivalo.
2020. máj. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha nem cserélhető az aksi akkor minek jár hozzá 3db?

Lehet nem pont ugyan ilyen volt amihez írták a 3db aksit csak nagyon hasonló

2020. máj. 4. 02:19
 8/9 anonim ***** válasza:

A linkelt képen látható weboldal felülete a szerszamkell áruházéhoz hasonló. Feltételeztem hogy ezt nézted, mivel ez az egy 20W-os, ilyen felépítésű lámpájuk van.

[link]

Én nem látok a leírásban semmi utalást cserélhető, vagy több akkumulátorra. Ugyan ezt vettem, nem is volt benne.

2020. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden kínai boltban lehet olcsó LED-es lámpákat venni, amelyek kis rúdelemekről működnek kis fogyasztással.
2020. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!