Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sima lámpát hogy tudom alkonyk...

Sima lámpát hogy tudom alkonykapcsolósra, esetleg ilyen konnektorral?

Figyelt kérdés

legegyszerűbb az lenne ha bedugnék egy ilyet a konektorba, és abba a lámpát

ilyeneket találok a neten:

[link]

nem derül ki, hogy csak a saját led lámpáját kapcsolja be vagy áramot is csak akkor ad, ha sötét van


2019. szept. 17. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem derül ki. De sztem csak sajátot kapcsol be. Kérdezz rá
2019. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyélrtelmű. Azért találták ki, hogy az irányfény ne használjon el egy külön dugaljat. A neve is egyértelmű. GAO LED irányfény dugaljjal és alkonykapcsolóval. A LED irányfénynek van alkonykapcsolója, és amúgy a dugalj is működik mint állandó dugalj. semmi értelme nem lenne, ha kapcsolná a dugaljat is.
2019. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azóta egyértelműsítette a forgalmazó, nem kapcsolja a dugaljat.

Neked két megoldás van:

- felteszel kívülre egy alkonykaocsolót, és bekábelezed a lámpáig, és lesz egy külön dugalj erre a célra. Belülre ne tedd az alkonykapcsolót, mert meg fogja zavarni a saját fény, ki-be fog kapcsolgatni.

- veszel egy intelligens fényforrást, amennyiben hagyományos E27 foglalatú a lámpa, és becsavarod az izzó helyére. Mondjuk egy ilyet:

[link]

"Megismeri" a saját fényét, nem fog villogni. Negyedórás intervallumokban figyeli a környező fényt, és ennek függvényében kapcsol be vagy ki. Amikor be van kapcsoolva, olyan gyorsan méri le a környező fényt, hogy észrevehetetlen az a kis idő, ameddig nem világít a mérés alatt.

2019. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!