Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fűnyírómotort megéri tekercsel...

Fűnyírómotort megéri tekercseltetni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ milyen motor. Ha aszinkron, akkor igen, érdemes. Ha univerzális motor (mint a kéziszerszámokban is van), annak a forgórészét már nem.
2019. aug. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyibe került. Ha csak egy olcsó akkor nem, ha valami kacsalábon forgó akkor igen.
2019. aug. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem a fünyíró árától függ, hogy bizonyos kisüzemi tekercselèsek nem tartósak ès mèg drága is. Olcsóbb motort hozzá venni.
2019. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem éri meg!
2019. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fantom83 ***** válasza:
69%

Nekünk itthon 1100W-os motorral szerelt van,ami valóban tudja is azt ami rá van írva.

Kb. 5 éve egy laposvas miatt új tengelyt esztergáltattam bele,normális csapágyakat kapott,és nem bántam meg.

Ha a motor leég,biztos újra tekercseltetem,nem veszek sem akkus,sem alu tekercses fűnyírót.

Ha megnézed a régi Szocis időkben összetákolt babakocsi kerekes,mosógép motoros fűnyírókat,a mai napig forognak mindenféle karbantartás,és hiba nélkül,a teljesítményük pedig töredéke a mai gépekének.

2019. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

A fűnyíró minősége (tipusa).Igen,ha asszinkron motoros,kondis.

A gép többi fontos alkatrésze megfelelő-e

2019. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!