Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Távfűtést várhatóan mikor...

Távfűtést várhatóan mikor kapcsolják be?

Figyelt kérdés

Északi és keleti fekvésű a lakás, amit bérlek és nekem nagyon hideg van már, pláne este. Nem értem, hogy miért kell ilyen sokat várni vele. Nem érdekel, hogy 18 fok még szobahőmérsékletnek minősül, én sajnos nem bírom. :(


Villanyrezsót lehet kapni(persze a modern változatra gondolok, ami nem is rezsó már), de egyrészt nem igazán telik most nekem rá, és nem is valami jó megoldás, éjszaka nem mehet, mert még felgyújt valamit, és reggel ugyanúgy fázok, ha felkelek, mintha este nem is használtam volna.:(



2016. okt. 5. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A mi házunkban már szombat óta megy éjjel a temperáló fűtés.

Minden ház maga dönti el, mikor kéri a bekapcsolást. Elvileg okt. 15 a fűtési szezon kezdete, de általában a közös képviselők szerződést kötnek a fűtősökkel, hány foknál induljon, vagy álljon le a fűtés. Mindezt a lakógyűlésen szokták egyeztetni a lakókkal.

2016. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ház (közös képviselő) döntés. Nálunk már megy
2016. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon tegnap kapcsolták be
2016. okt. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
október 15-től indul a távfűtés. Ennél korábbi időpontban a ház közös képviselője indittathatja be a fűtést, aszerint hogy a társasház közgyűlése a korábbiakban hogyan határozott. Olajradiátor , ami villyannal megy persze... szerintem jó megoldás, csak drága.
2016. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szabály szerint a távfűtés okt.15-én indul, vagy ha a napi középhőmérséklet egymást követő két napon nem éri el a 12 fokot.

A társasházak ettől eltérően is kérhetik a fűtés indítását.

2016. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 6. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!