Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ágyi poloska gondok?

Ágyi poloska gondok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hónapja lakunk a mostani lakásban, szép és tiszta volt, eszünkbe se jutott, hogy poloskák lennének.

folymataosan tele vagyok csípésekkel ( a párom és akisfiam nem, a kisfiam másik szobában alszik)

Azt hittem hogy szúnyogok csípnek, mert úgy néz ki, csak feltűnően sok de nem gondoltam, hogy más lehet. Este tv nézés közben egy bogár mászott a párom lábán, felismerte képek alapján, hogy ez valószínű ágyi poloska és belenézett az ágyneműtartóba és az ágy széleibe és talált soksok ugyanolyat. Holnap jön az írtó. Mire számítsunk?

Ki kell dobni az ágyat?

Ha új ágyat veszünk, abba is belemennek attól függetlenül, hogy írtottunk?

Meddig tart amíg kiűzzük innen őket?


2016. aug. 27. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy irtás biztosan kevés lesz. Aki ezt ígéri, az hazudik. 3, de legalább 4 alkalom kelleni fog.

Ezek a szutykok elbújnak akár a konnektorok nyílásaiban is.

2016. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*legalább = inkább
2016. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy 2x jönnek írtani, és ha nem tünnek el, a harmadik ingyenes
2016. aug. 27. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak eltűnni, ez tuti :(
2016. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kidobnám az ágyat. Úgy nagyobb az esélye, hogy kiirtható a lakásból. Sajnos makacs férgek ezek...
2016. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!