Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szoljak érte a tulajnak? Nem...

Szoljak érte a tulajnak? Nem kapom meg a rezsi számlát .

Figyelt kérdés
Nem fogyasztás szerint fizetek ,a számla nem hozzám jön hanem tulajhoz csak kihozza hogy megnézem .Jól van ez így szerintetek ?
2016. aug. 20. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Mi is így csináljuk.

2016. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, szoktak adni egy másolatot róla, vagy átküldi scannelve emailben. .
2016. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy tényleg annyi akkor szerintem bőven jó
2016. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó a rezsiből a villany fűtés álltalánydíjas és mostanában eléggé megemelkedett mind kettő .Szerintem a tulaj emeltette fel.
2016. aug. 20. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Én beszkennelem a bérlőnek, utána ő átutalja az összeget.
2016. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem jó neked az átalány, akkor szólj, hogy fogyasztás alapján szeretnél fizetni. Szerintem az a korrekt!
2016. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Az is rajta van a számlán. Megnézed hogy mennyinél jár az órán és mennyinél jár a közmű, ha nagy a különbség akkor szólsz a tulajnak, hogy felesleges ennyit fizetni
2016. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is én fizetem, ide jön a számla (én mondjuk elteszem, nem foglalkozok a fotózgatással), a bérlőm nem akart diktálgatni, örülök is neki, ha kiköltözik elszámolunk az óraállás alapján, nem találkozunk havonta, utalja a pénzt.
2016. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!