Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti kivennétek egy garzont...

Ti kivennétek egy garzont 120+ rezsiért?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2016. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Lakótelepünkön 40 ezer Ft/hó + rezsi szokott lenni. Amelyiket 120-ért adják ki ahhoz gondolom személyzet is jár, légkondi van és fürdőmedence az erkélyen. Vagy a magyar szokás szerint a drágább általában pocsékabb?
2016. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy ezek az átlagárak pesten. Így is hiába igyekszem 1. lenni mindig megelőznek.
2016. aug. 1. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha szükségem van rá és megengeghetem magamnak akkor igen.

Ennyiért is elkel napok alatt azért ennyi az ár.

2016. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ez a durva hogy még így sem juott ígyis vadászni kel rá. Csak Allok és nezek hogy ilyen durva árak vannak eredetileg 100 alatt kerestem. Mér megbékéltem az árral de így is mindig megelőznek.ez eg horror hogy 1 hónapja ez van
2016. aug. 1. 09:41
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Az a helyzet hogy a bérlőknek nincs sok választásuk. Nem mondhatják hogy "á, ez drága, inkább nem lakok Bp-en". Így meg a következő albi árát verik fel. Sokkal több a bérlő, mint a kiadó lakás. Ezért kúszik irreális magasságokba.
2016. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

...ezt úgy hívják, hogy kereslet-kínálat..de zet majd úgyis tanulni fogod.


a másik, hogy semmi támpontot nem írtál..hol,milyen állapotú, milyen a tömegközlekedési lehetőség, zsúfolt belváros, nyócker, vagy külső Csepel, esetleg Evetke utca fenn a hegyen..

mondjuk nézz meg egy albit a nyócker Lujza utcában..


ha nagyon kell, kivenném.(össze kell állni valakivel)

2016. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ott nem szeretnék. Bárhol jó csak metróvonal legyen piros kék és ne féljek hazamenni
2016. aug. 1. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Hahaha... az ilyen tulaj dugja fel magának a garzonját. Attól még, hogy nagy a kereslet a bérleményekre, illene reálisan árazni. Elhiszem én, hogy bevételre vágyik, és van is esélye arra, hogy egy tájékozatlan külföldi egyetemista kifizet neki ennyit, de ehhez azért pofa kell, igen vastag bőrrel.
2016. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!