Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » ALBÉRLET: Konyha használata...

ALBÉRLET: Konyha használata nélkül?

Figyelt kérdés

Most vagyok a második olyan albérletben, ahol a tulajdonosok a beköltözésem után nyögték ki, hogy ja, a konyhát azt nem használhatom. A mostani helyen még cifrább mert ott még azt is hozzá tette, hogy "...a mikró az nem működik..."


EZEK NORMÁLISAK?!


Perkáljak 50.000-et havonta úgy, hogy még csak a konyhát sem használhatom??!


Milyen beteg állatok ezek?!



2016. júl. 27. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

Legközelebb elöre kérdezd meg.


Mellesleg valószínüleg rossz tapaszalataik vannak az albérlökkel, összekenik a konyhát, nem mosogatnak, stb.


Egyébként az 50000 még nem is igazán sok.

2016. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem egészen értelek... ha már az előző helyen is gond volt a konyhahasználat, hogyhogy nem kérdeztél rá? Egyébként szerintem természetes, hogyha valaki lakást bérel, akkor a konyhát is használhatja.
2016. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A wc-t szabad hasznalnod?
2016. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A ménkű fésüljön meg, andrysh, nekem is ez jutott eszembe! :-))
2016. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Legközelebb elöre kérdezd meg.


Mellesleg valószínüleg rossz tapaszalataik vannak az albérlökkel, összekenik a konyhát, nem mosogatnak, stb. "


Én tökre megértem mindig a bérbeadókat és az ő pártjukon szoktam állni, mert mégiscsak ők kockáztatnak meg stb., na de álljon már meg a hegyi menet, ez a 21. század, nem a 19., teljesen tök egyértelmű hogy egy albérlet bérléshez hozzá tartozik a konyha használata is (ha van). Ez szerintem az üzleti gyakorlat része, így pedig a szerződés megkötésekor KÖTELES felhívni a figyelmedet arra, hogy ez így van, nem úgy ahogy mindenhol máshol. Ilyen formában a szerződés ÉRVÉNYTELEN. Legalapabb jogi ismeret... Keress másik albérletet ezt meg hagyd a fenébe, ne foglalkozz a fenyegetőzéssel ha esetleg próbálkozna ilyennel.

2016. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Kérdés, hogy a kérdez MIT bérel: egy lakást,vagy egy szobát?

A lakáshoz járna a konyhahasználat, a szobához nem.

2016. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
A büdös életembe nem hallottam olyanról, hogy valaki szobát bérelne és ne használhatná a konyhát. Wc-re attól még mehet? Zuhanyozhat? Bejárati ajtón bejöhet?
2016. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Tehát csak szobát bérelsz? Mi van a szerződésben?

Egyébként biztos vannak ilyen, helyek, mikor hirdettük a kiadó lakásunkat többen kérdezték, hogy működik-e a sütő. Csak néztem, hogy ez nem alap?

2016. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!