Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szeptembertől a Corvinusra...

Szeptembertől a Corvinusra szeretnék járni gazdasági szakon. Hogyan oldjam meg a lakhatást a legjobban?

Figyelt kérdés

Debreceni vagyok, a kolin gondolkoztam de az első évben csak 1 helyre lehet menni (Tarkaréti Kollégium), ami koli szinten is nagyon gáz. Szívesen jelentkeznék más kollégiumba, azonban nem tehetem, mert oda csak felsőbb évesek mehetnek. Néztem albérleteket is, de elfogadható árban lévő garzont nem igazán találtam külvárosban sem.

A legjobb szobát bérelni lenne, de nem tudom még, hogy az ismerőseim közül ki az aki biztosan Budapesten tanul tovább. Ilyen helyzetben mit csinálhatnék? Nincsenek esetleg egyágyas magánkollégiumok?


2016. jún. 2. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak alberletkeresos csoportok, sokan keresnek lakotarsat.
2016. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elsős vagyok a corvinuson, és tarkarétan lakok :D

nem olyan rossz, ha persze nem egy palotában nőttél fel :D

2016. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!