Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a velemenyetek errol?...

Mi a velemenyetek errol? Elegge ki vagyok akadva.

Figyelt kérdés

Alberletben elek 2 eve, miota egyetemre jarok, jofej tulajom van, eddig nem is talalkoztunk, csak mikor kivettem a lakast, de ma eljott az egyik cuccaert. Tegnap kitakaritottam amennyire volt idom, felmostam, rendet raktam stb. Eljott, korbenezett, hazament.

A tulaj anyukam ismerose. Este hivott anyukam, hogy hivta a tulaj, hogy kosz van a lakasban, mert az erkelyajto koszos volt, illetve a tv tiszta por (szerencsere pont tegnap meseltem anyanak, hogy uj portalanitot probaltam, es izgultam, hogy foltos lesz-e a tv, ugyhogy ezzel kapcsolatban meg tudott vedeni). Illetve a konyvek is porosak, amiben lehet igazsag, rengeteg konyv van 3hetente ki szoktam oket szedegetni, hogy azt is leporoljam, egyebkent csak a szekrenyt meg az oldalat szoktam letorolni hetvegente.

Minden mas teljesen tiszta, meg mosatlan ruham sincs, mindent azonnal elmosogatok.

Iszonyatosan megalazva erzem magam, mintha putri lenne a lakasban, pedig nincs. Nagy nehezen hozzaszoktam, hogy most ez az "otthonom", most meg megint rosszul erzem magam itt, mintha csak vendeg lennek:(


2016. ápr. 5. 21:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es persze mindezt csupan joindulatbol, hogy anyukam tudja, milyen rendetlen a lanya.
2016. ápr. 5. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le, ne idegeskedj ezen (adtam ki lakást).
2016. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Sőt a heti törölhetéssel már tisztaságmániásnak számítasz :)
2016. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bence_ ***** válasza:
79%

Három hetente könyv porolás??

Te berled igy a "tied". Úgy élsz benne ahogy neked jó.

2016. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az albérletesdi nem az érzékenységről szól. Szerintem a tulaj árat akar emelni és ez az első lépés, a cseszegetés. Ha tudsz jobb albérletet, akkor szedd a sátorfádat, ha nem, akkor magasról tojd le a tulaj véleményét és éld az életedet. Azért anyukád csak ismer annyira, meg tán néha meg is látogat. Amúgy pedig valóban, egy albérletben mindig csak ideiglenesen ottlakó vendég leszel, mint egy szállodában, nem érdemes ezen filozni.
2016. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BiTOPro97 ***** válasza:

Tök fej csak cseszeget, hogy tarts rendet.

Ha emelni akarna másba kötött volna szerintem bele.

2016. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!