Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben amig bekotik a...

Albérletben amig bekotik a netet hogyan netezzek?

Figyelt kérdés

Most koltoztem alberletbe, a Digit hiaba hivogatom leraz az ugyintezo hogy 15 napon belul hivnak.. Mar egy hete vagyok internet nelkul itthon. BP, VI kerulet.


Amig bekotik milyen alternativak vannak? Jelenleg domino surf csomagom van amiben csak 250mb net van, nincs valami alternativa hogy netezzek? Belehet szerezni valahol korlatlan internet sticket vagy valami hasonlot az elkövetkezendo 1 hetre? Tudnatok segiteni valami tippel? Koszonom!



2016. febr. 11. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy a szüleid hogy bírták ki internet nélkül.

Jah tudom.

Ha lett volna, akkor te nem lennél, mert chat-eltek volna helyetted..

Azt sem tudom, hogy nagyiék hogy bírták TV nélkül, sőt, dédik áram nélkül, gyertyafényben!! ÁÁÁÁÁ rémálom, kimegyek gyorsan, és megmikrózom a KV-m mert kihűlt és nincs tüzem!

2016. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

elképesztő ez a maréknyi "intelligens" ember, amiért beleköt a kérdezőbe. Internet nem csak gyakori kérdésekre meg facebookra kell, bár gondolom magukból indultak ki.

Manapság internet nélkül szinte lehetetlen ügyet intézni, dolgozni, stb. Én otthonról dolgozom, és ha nem lenne netem, akár csak egy napra is, eléggé meg lennék lőve. Persze ilyen esetekre van nekem is mobilnet.

2016. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj ne ess már seggre! Ha a neten dolgozol mint én, akkor lehetne egy kis fantáziád. abból úgyis kevés van a neten.


Szórakoztatjuk a kedves kérdézőt, hogy ne unatkozzon amíg megjön neki!


"Én otthonról dolgozom, és ha nem lenne netem, akár csak egy napra is, eléggé meg lennék lőve."


Szar ügy lenne, ha net nélkül nem tudnál dolgozni. ill. ha függene a munkád egy szolgáltatótól.

Én webtervezőként ütöm az időm. Semmi közöm a facebook-hoz, nem tudom minek ide.


"maréknyi "intelligens" ember"

"Internet nem csak gyakori kérdésekre meg facebookra kell, bár gondolom magukból indultak ki."


"ha nem lenne netem, akár csak egy napra is, eléggé meg lennék lőve. Persze ilyen esetekre van nekem is mobilnet."


Akkor közlöm, én mint uninteligens, aki a weboldalakat készíti, közben pihenésképp benézek a gyakorira. Bár inkább komoly fórumokon okoskodom, ahol komoly emberek kérdeznek komoly dolgokat, ilyen "inteligenciásoktól."

Otthon pedig játszom a neten, vagy épp beszélgetek más deviánsokkal, miközben torrentezem.


Mégsem halok meg, ha nincs net. Pedig abból élek. Feltalálom magam.


A kérdező pedig ahogy látod, nem vett bennünket véresen komolyan. Azt írta vicces fiúk. Itt egyedül te vagy komoly. Pedig a jaj nincs net mit tegyek, az nem egy tragédia, csak kényelmetlen.


Ha nem lenne netem, keresnék egy wifi elérést.

Ha nem lenne wifi, elküldeném a munkám telefonon.

Ha nem lenne telefon, elküldeném egy lemezen a postán.

Ha nem lenne posta, elvinném a megrendelőnek kocsival.

Ha nem lenne kocsim, a megrendelőt hívnám ide.


Ha nem tudmám megoldani, keresnék egy portás állást.

Ahhoz elég egy keresztrejtvény. Bár ha lenne ott net vagy wifi... :D

2016. febr. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!