Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérelt már valaki albérletet...

Bérelt már valaki albérletet Csáscsu Diána által?

Figyelt kérdés
startingatlanos és nem bízok én sem az ingatlanosokban,de már annyira elment az életkedvem is,hogy akárhányszor látok egy viszonylag reális ingatlant és felhívom,mindig ingatlanos veszi fel. Nem azt mondom,hogy nincs jó ingatlanos,mert egyszer én is ingatlanos által vettem ki albérletet,csak az volt a különbség,hogy ő nem tőlem kért pénzt és csak akkor tudtam meg,hogy ingatlanos,mikor már kivettem az albérletet.

2015. aug. 30. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
*startingalberlet-es,bocsi
2015. aug. 30. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki tőled kér pénzt, az nem ingatlanos, hanem csaló. Kérdés lezárva.
2015. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De komolyan én tapasztaltam,hogy csalók,de mégis hogy az istenbe lehetséges,hogy nem büntetik meg őket? Tényleg minden albérletkereső tudja,hogy a legtöbb elkéri a pénzt (szerintem jogtalanul) és nem adnak semmit cserébe. Nincs semmi ilyen törvény,amivel meg lehetne szivatni őket? Ha már ők is ezt csinálják....
2015. aug. 30. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne törvény. Csak a sok buta ember lusta feljelenteni (sokan meg nem is jönnek rá, hogy átverték őket).
2015. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SOHA!!!!! Ne fizess,99%-a átbaxás!!!!
2015. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom én is....de tényleg nem tudom már mit csináljak,nézegetek több oldalt,hogy milyen lakásokat raknak fel és napok óta nem volt egy se reális áron (aki magánhirdető lett volna,vagy olyan ingatlanos akinek nem kell fizetni). Tényleg a pofám leszakad,hogy 30-40 nm-es lakásokért 140k-t simán elkérnek. Pedig nincsenek nagy igényeim.
2015. szept. 1. 15:24
 7/7 anonim válasza:

Mi is voltunk az irodában, ahol ez a csaj dolgozik. Fizettünk, de végül totál máshogy találtunk albérletet...ők nem tudtak segíteni. Átbaszarintás ahogy előttem is írták.


29L

2015. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!