Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem lehet Szolnokon...

Miért nem lehet Szolnokon olcsóbb kis családiházas albérletet találni?

Figyelt kérdés
A párom Szolnokra ment dolgozni és mi is utána szeretnénk majd menni a lányommal, csak az a baj, hogy nincs hova. Családi ház szinte alig van kiadó és ha van is, akkor min. 60 000 Ft-nál kezdődnek. A lakások is nagyon drágák és ráadásul kutya és macska is van, úgyhogy azt eleve elvetettük, mégha olcsóbb is lenne. Vajon miért ilyen drága egy vidéki városban az albérlet, amikor még itt Pest környékén is találni olcsóbbat? Nagyon le vagyunk döbbenve, mert így elég kilátástalan lett a helyzetünk és sajnos nem vagyunk milliomosak. Max 40-50 000-ret tudnánk kiadni legvégső esetben egy kis házra vagy akár nyalaróla is. De Szolnon ez lehetetlen, pedig már az összes ingatlanost és internetes hitdetést végignéztük.
2015. febr. 21. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat :( nyaralóra és hirdetést. )
2015. febr. 21. 13:05
 2/4 anonim ***** válasza:
szolnok közvetlen vonzáskörzetében esetleg? gondolok itt leginkább szajolra és rákóczifalvára, de érdemes szétnézni tószegen is szerintem. (mind3 település kb. 10 km-re van szolnoktól)
2015. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam javasolni mint az előző. Pláne, ha pl. az ipari parkban dolgozik, Tószegről még hamarabb bejutsz, mint a város másik feléről.
2015. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Tószegen is néztük, de sajna ott se találtunk. Anyósom ismerősének is ott áll üresen egy ház, kihaltak belőle az öregek, de senkinek se adja ki. Néztük mindenhol a környéken, de csak eladó van, kiadó nincs sehol elfogadható áron. Tiszafüreden lenne legközelebb 40 ezerért, de az meg már egy kissé már messze van...
2015. febr. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!