Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tanulóként igényelhetünk...

Tanulóként igényelhetünk valamiféle lakhatási támogatást az államtól?

Figyelt kérdés

Amikor én 2010-ben elkezdtem a fősulit, még onnan kaphattunk lakhatási támogatást, így támogatták azokat, akik vidékiek és a fővárosban tanulnak. Ez persze már megszűnt, és pedig már más fősulira járok, de lényegtelen, mert iskolától már nem lehet igényelni.

Tanulóként úgy, hogy én egy vidéki nagyvárosból szárzaom, oda vagyok állandóra bejelentve, de itt tanulok államilag létezik valami támogatás? Idén szigorított, hosszabb órarendet kaptam, ami lehetetlenné teszi a munkát, maximum hétvégén a diákmelót. Az azonban nem fedez egy garzonlakást sem.

Igazából szerintem álomvilágban élek, de mivel volt ilyen régen, gondoltam hátha van valami módja, ugyanis a diákhitelből pont az albérletre futja, majd egy icipici összeg gyerektartást kapok apámtól, ami kajára megy és így nem lehet élni. Mondhatjátok hogy minden megoldható, elmennék én dolgozni, de tényleg ilyen órarenddel, ráadásul az utolsó évemben nem tudok kockáztatni :S

Köszönöm a segítséget előre is!


2013. szept. 18. 15:27
 1/1 anonim válasza:
Meg kell igazgatót kérdezni,vagy az államot.igényelhető támogatás szerintem
2013. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!