Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Békásmegyer vagy József Attila?

Békásmegyer vagy József Attila?

Figyelt kérdés
Melyik szerintetek a jobb, élhetőbb lakótelep?

2013. márc. 24. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ki a jobb nő? Angelina Jolie vagy Kiszel Tünde? Kb. ilyen a kérdésed. A József Attila magasan veri Békást mindenben. Élhető, biztonságos, zöld, nyugodt, hangulatos, nagy részben kedves emberek lakják, ott a hármas metró, amivel pikk-pakk bent vagy a belvárosban, stb. Békásnak a hegy felőli oldala még csak-csak elmegy, de az se közelíti meg a József Attilát, a Duna felőli oldala meg kb. tele van olyan arcokkal, akik a csillagban vagy Márianosztrán simán elvegyülnének, meg eleve egy ocsmány, szürke, lerobbant telep. Oké, azt meg kell hagyni, hogy ritka ott a dakota, viszont a magyarok legaljának a jó része ott van, természetesen, sok értelmes, kedves, család és nyugdíjas ember mellett, akiknek minden elismerésem, hogy képesek ott élni.
2013. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

na igen.. már kaptál egy részletes választ..


a J A kétségtelen, hogy jó helyen van, de a lakások mérete, beosztása.. háát nem tudom...


én egyikre sem mennék.

2013. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

"... de a lakások mérete, beosztása.. háát nem tudom...


én egyikre sem mennék..." Második! Szerintem a József Attilán nem két lakás van, bőven van lehetőséged válogatni, és olyan fészket találni, amely minden szempontból megfelel. Én imádok ott élni, olyan, mintha nem is egy pesti lakótelep lenne; a lakók kulturáltak, abszolút nem az a tipikus "proli" telep, mint Békás, a közbiztonság olyan, hogy a melóm miatt rendszeresen hajnalban battyogok haza, de eddig még csak rám se nézett senki, jó pár év alatt, mióta itt lakok, egyetlen egy "gyanús elemet" sem láttam (pedig vannak, akik szerint itt állítólag sok van belőlük, de nem tudom honnan a bánatból veszik ezt az alaptalan hülyeséget), a tisztaság relatíve príma, a közlekedés szintén, ha nem az Üllői felöli első panelsorban laksz, akkor teljes a csend... mi kell még? Szerintem Gazdagrét után ez a legjobb lakótelep a városban.

2013. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%

Szerintem még Gazdagrétnél is jobb. Élhetőbb, emberibb méretű. A házak 'szellősen' vannak, nem egymásra zsúfolva.

A Ferenciek tere kevesebb mint 15 perc metróval.

2013. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Békásmegyer sem olyan ijesztő mint elsőre tűnik, bár én sem laknék ott. (Tudom, akik ott laknak, többnyire nem azért teszik, mert ez volt a szimpatikus, hanem mert erre volt pénzük).

Én a ZSKF-re jártam, az Békás rosszabbik felének is a legszélén van. Hát... nem a értelmiség lakja, de kifejezetten balhés arcokkal nem találkoztam. Az a standard lakótelepi proli réteg a jellemző, de vannak szép számban nyugdíjasok és fiatal párok, akik ott tudták elkezdeni az életüket. Szóval nem olyan élhetetlen, de inkább ez legyen az utolsó opció.

A József Attila klasszisokkal jobb, de nem is annyi egy lakás mint Békáson...

2013. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!