Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » IX. kerületbe megéri költözni?

IX. kerületbe megéri költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most keresek albérletet Budapesten és a IX.kerületben a Bárd utcában találtam egyet ami tökéletes lenne, viszont nem tudom, hogy a környék mennyire biztonságos….

Aki tud arról a környékről valamit, az megírná a tapasztalatait? Már olvasgattam véleményeket, de azt láttam, hogy nagyon terület függő és erről a részről nem találtam semmit.



szept. 3. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj.

Amugy a helyedben arra mennék egyszer nappal egyszer éjjel.



Kb az a rész külváros, nincs ott semmi extra. A barátaim a tinódiban laknak tizenéve, rendszeresen megyek haza bulibol ejjel is es kb soha senkivel nem talalkoztam.

szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, pont itt lakom ebben az utcában. Teljesen biztonságos. Ráadásul itt van a Nádasdyba/Vaskapuba a rendőrség is. Újépítésű házak stb.
szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!