Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton elfoglalják a kapubejárót?

Figyelt kérdés
Jelenleg albérletben vagyok. Egyedül vagyok az udvarban, de van hátul egy el kerített rész, a tulajnak van ott egy nagy asztalos műhelye. Az elején azt mondta ritkán fog csak jönni oda dolgozni, mert már nem nagyon foglalkozik ezzel a munkával. Belementem ebbe, és beköltöztem. Az utóbbi időben viszont a fia kezdett el ide járni, úgy tűnik ő is asztalosnak készül. Állandóan megáll a kapubejáróban az autóval, nem tudok miatta ki- be járni. Szóltam az apjának (főbérlő), azt mondta szól neki. Azóta már vagy 10x ideállt megint, megint szóltam, annyit mondott az apja, hogy hát szóljak neki és arréb áll míg bejövök vagy kimegyek. Ma úgy állt itt meg, hogy közben gyalog elment valahova, nekem el kellett volna mennem maszekolni, és fél órát késtem miatta mert nemtudtam kiállni. Lesz**ják amit kérek tőlük...

aug. 20. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerd el a fia telefonszamat.
aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Kihívod a közterületiseket, hogy nem tudsz be- vagy kiállni, valaki odaállt a kapuba. ELviszik az autóját párszor, utána eszébe fog jutni, hogy nem jó ötlet.
aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Állj oda te, akkor ő nem tud.
aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mondom hogy az ő házuk. Ha közterületist hívok akkor gondolom bepöccennek és elküldenek. Én nem tudok oda állni, túl hosszú a kocsim, nagyon kilóg az útra.
aug. 20. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Tudsz másik albit keresni? Ha igen,, hajrá és költözz!

Ha nem tudsz és rájuk vagy kényszerülve, akkor meg viseld el. ennyi.

aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el a telefonszámát. Ha odaáll és ki akarsz állni, felhívod.
aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, az a kulturált megoldás. Halkan, nyugodtan. Ne feledd, te csak bérlő vagy.
aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Parkolj az utcán
aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze itt a fedett hely, es majd az utcán fogok parkolni ahol amúgy sincs hely.
aug. 20. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Sztem írj ki egy kérdést ezzel kapcsolatban a gyakorira, majd ralálj monden válaszra vmilyen kifogást.
aug. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!