Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egerben hol találok megszállni?

Gabesz kérdése:

Egerben hol találok megszállni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén kezdem az egyetemet Egerben és be fogok utazni. De azokra a napokra. amíg ott tartózkodom, valahol meg kell szállnom. Tudtok viszonylag megfizethető áron apartmanokat, vagy akár lakótárs is szóba jöhet egy albérletben.



aug. 14. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány napról van szó? Helyesírásból volt felvételi?
aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért írtad, hogy helyesírásból volt-e felvételi, mert szerintem érthetően és hibák nélkül írtam le a kérdésem, de ha te hibát vélsz felfedezni, jelezd konkrétan is és ne csak személyeskedj.

Mellesleg két hetente lesznek óráim hétvégén. Levelezőre fogok járni.

aug. 14. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem személyeskedtem, csak érdeklődtem. Nem fogok semmire rámutatni, mert ha magadtól nem olvasod vissza, akkor nincs miről beszélni.


Ez 2 éjszaka/két hét? Kb éjszakánként 10 ezer, de ebbe lehet belefér a reggeli. Egerben 850 privát szálláshely van és nagyon sok nem privát. Lehet a kollégium is tud ajánlatot adni a hétvégére.

aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazad van! Most látom. Én a szöveget olvastam vissza, azt hittem ott volt hiba, de a fő kérdésben írtam el. Bocsi.


2 vagy 3 éjszaka lenne, ezt még nem tudom/2 hét, igen. Privát szállásoknak utána nézek, a kollégiumról azt olvastam, hogy csak nappalisoknak jár.

aug. 14. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat találhatsz megszálni, főleg ha előre lefoglalod.😉
aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! 🙂Akkor viszonylag olcsók a szállok, szuper! 🙂
aug. 14. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumra rá kell kérdezni, mert hétvégén ha van hely, akkor tud adni.
aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Árban a kolik jók, ott a hétvége eleve "üres".

Rendes szállást is lehet találni szezonon kívül, esetleg a hosszú hétvégék, ünnepek környékén vannak tele, viszont ott épp lehet, hogy a hétvége drágább. Akár le is beszélheted egy szimpatikus szállásadóval, hogy X napokon mennél oda.

Ha van ismerősöd - vagy lesz - akinek van egy kanapéja és az is megfelel, akkor akár az is jó, és még az lehet a leggazdaságosabb, pár sör, ilyesmik. :D

aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Magunkat azért nem ajánlom, mert mi drágák vagyunk.
aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nincs ismerősöm onnan, de igen, én is így képzeltem el. :D Esetleg itt ha van valaki, aki ebbe szívesen belemenne, beszélhetünk róla. :D

A kolit meg megfogom kérdezni akkor.

aug. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!