Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csak azért van ez a részletes...

Csak azért van ez a részletes átvilágítás mert román vagyok, vagy egyébként is ez a szokásos eljárás lakáskiadásnál?

Figyelt kérdés

Debreceni apró garzon albérlet, és a tulaj olyan kérdéseket tett fel, amilyeneket még állásinterjún sem hallottam. Többek között:


-mióta élek az országban

-miért jöttem ide

-mivel foglalkozom, és mennyit keresek

-van-e megtakarításom

-van-e autóm

-a szüleim mivel foglalkoznak (wtf?! 35 éves vagyok!)

-mióta beszélek magyarul

-kapcsolatban vagyok-e

-voltam-e büntetve

Stb...



aug. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Itthon ez nem túl "elfogadott" eljárás. Valójában érthető, hogy tudni akarja, hogy olyan embernek adja e ki a lakást aki megbízható és fizetőképes e hosszútávon.
aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem szokásos. Két albiban is voltam. Csevej szinten megbeszeltuk mit dolgozom meg hogy jo a kapcsolst a csaladdal es ennyi
aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4 havi lakbért fizettem ki egyszerre kpban a kaucióval együtt. Ez nem elég biztosíték arra, hogy fizetőképes vagyok?
aug. 4. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog ez.

Ahhoz végképp semmi köze, hogy van-e párkapcsolatod, meg mióta beszélsz magyarul. Ha valaki idegen nyelvként tanulta, az egyébként is érződik az akcentusán (ami nem ugyanaz, mint a tájszólás). Na meg a szüleidhez sincs köze, régesrég magadat tartod el.

Én a bunkó kérdései közben felálltam volna, megmutattam volna, hol nyalhatja ki és otthagytam volna.

aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
24%
Valóban nem szokásos eljárás kiadni egy külföldinek az ingatlant, ilyet nem szokott csinálni a legtöbb tulajdonos/főbérlő. Örülj, hogy veled engedékenyek voltak.
aug. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Amikor azt mondta, hogy román, ő csak az építészeti stílusra gondolt, nem kell parázni.
aug. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, valószínűleg a félelem motiválta.
aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!