Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A feletem lévő lakó beáztatott...

Turai Lajos kérdése:

A feletem lévő lakó beáztatott engem úgy hogy az alattam lakó is beázott tőle. De én nem voltam otthon mert dolgoztam és a munkatársakal elmentünk megini valamit késő este értem csak hazza pár napig otthon sem voltam és engem vádol miatta mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a teendő van bizonyíték arra hogy nem én voltam de feljelentést tett elenem?

#szomszéd #lakás #Beáztás
júl. 24. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akkora beázás volt, hogy a feletted lakótól az alattad lakóig is elért, akkor annak kell, hogy nyoma legyen a falakon. Csinálj fényképeket és akkor azzal védekezhetsz.
júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelentett fel?, hogy csőtörès volt? Röhögnöm kell.

Van a háznak biztosítása.....

júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani, hogy te is beáztál, panadzkodjon a feletted lakónál. Fotokat készíts, hivd fel a gondnokot, a közös képviselőt. A biztosító felé a bejelentési kötelezettség max pár nap. Jelezni kell azonnal.
júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ne viccelj már ha fentröl jön jól látható nyoma van. Megmutatod és kész
júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány agysejted maradt az italozás után? Nem evidens, hogy a saját beázásodat is jelenteni kellene?
júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor későn este értél haza vagy nem is voltál otthon pár napig?

Nagyon nem stimmel a kérdésed.

Ha te beáztál az látszik. Nyilván nem hagytad annyiban, hogy víz van a lakásodban és foltos a plafon stb. stb. hanem mentél a feletted lakóhoz.

Ha nem tetted akkor meg honnan a fenéből tudná az alattad lakó hoyg ne tőled ázott el hanem még egy emelettel följebbről?

júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, ez biztosítási esemény, amit a társasházi biztosító fog kifizetni.
júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!