Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mely a Magyar határhoz közvetl...

Mely a Magyar határhoz közvetlen közeli Szlovák vagy Ausztriai nagyvárosba lenne érdemes költöznöm albérletbe?

Figyelt kérdés

Sopron vagy Győr közvetlen közelében, a határon túl vannak olyan Ausztriai vagy Szlovákiai városok, ahol magyar nyelven lehet munkát vállalni,ügyet intézni, ahol nem szükséges a Német/Szlovák nyelvtudás valamint jelentős a magyar közösség és jobb az életszínvonal? Én az alábbiakon gondolkozom: Dunaszerdahely,Révkomárom,Kassa,Pozsony. (Szlovákia )

Az Ausztriai városokat illetően még bizonytalan vagyok.


(Ti esetleg mely Ausztriai/Szlovák városokat ajánlanátok?)



jún. 24. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol kell valamennyi idegennyelv tudás.
jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Révkomárom nagyon tetszik, és a híd miatt nagyon könnyű átjárni. Pozsonyban kétlem, hogy olyan könnyű lenne elhelyezkedni, ha csak magyaruk tudsz. A többi városban nem jártam. Osztrakoknál nem laknék, mert drágábbak. Inkább laknék Sopronban vagy Kőszegen és átjárnék dolgozni.
jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Komárom, Nagymegyer, Dunaszerdahelyen simán boldogulsz csak magyarul. Jó, lehet az évben egyszer kétszer meg kell gondolnod melyik dokihoz mész, hogy tudjon magyaru, de az év 99 százalékában teljesen probléma me tesen tudsz élni szlovák nélkül. Korlátozva leszel, szó se róla, de ezekben a városokban csomó ott szuletett helyi van, aki nem tud a mai napig egy összetett mondatot kinyogni magabol. :D
jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!