Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol érdemes albérletet keresni?

Hol érdemes albérletet keresni?

Figyelt kérdés
Most először keresek albérletet. Az adott város facebook csoportjaiba beléptem és ki is írtam, hogy mit keresek, max mennyiért (vállalható árat írtam). 1 napja van kint, de semmi. Hol érdemes még keresni.
2023. jún. 10. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Miskolc egyébként
2023. jún. 10. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Ingatlan.com
2023. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy kell keresni bármit is, hogy ki írod, hogy mit keresel, és várod azt hogy az öledbe hulljanak az ajánlatok.

Ha én albérletet adnák ki instant nem adnám ki olyannak aki elvárja, hogy az eladó/hírdető jelentkezzen.

Szépen kezd el nézegetni a hírdetéseket minden nap és ha valamelyik megfelel, tetszik annál hívd fel a tulajdonosokat.

Facebookon érdemes több csoportba is belépni, ingatlanos oldalakat nézegetni, és tényleg folyamatosan böngészni kell, mert a jó lehetőségekre gyorsan lecsapnak.

2023. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen kerestem is. De én egyedül a facebookos csoportokat ismerem. Köszönöm a hozzászólásokat.
2023. jún. 10. 19:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ingatlan.com-on csak én nem látom a hirdetés feladásának dátumát, vagy tényleg nem írja?
2023. jún. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!