Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan lehet helyre tenni...

Hogyan lehet helyre tenni magadban, hogy ennyi pénzt kell kiadni albérletre?

Figyelt kérdés
Budapesten élek egyébként a párommal, szóval magasak az albérlet árak, de mindenhol azok, természetesen. Nem keresek túl jól, és hamarosan fogok váltani, de egyelőre még nem tartok ott. Erre tegnap mondta a főbérlő, hogy szeptembertől emelni akar. Azóta ezen kattogok, és sírhatnékom van. Nem nagyon van így jövőképem, így is spórolunk ott, ahol tudunk, mindenből a legolcsóbbat vesszük stb.. Igazából az a kérdésem, hogy ti hogyan tudjátok ez fejben rendbe tenni, akik ilyen helyzetben vannak?

2023. máj. 9. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Üdv Orbánisztánban


Itt olyan emberekre van szükség mint amilyen te vagy és amilyen amugy én is vagyok...


Dolgozz, fizesd az adót.

Az hogy közben szarul élsz/élünk az nem érdekli a vezetőket és a társadalom felső rétegét.

Ha még fiatal vagy(én már sajna nem) akkor még megteheted hogy emigrálsz valami igazságosabb társadalmú országba.

2023. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én amióta Hollandiában élek és dolgozom már nem idegeskedek!
2023. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Mi a férjemmel pont ezért mentünk ki 22-23 évesen külföldre pár évre gályázni, különben sosem lett volna otthonunk. Nyilván, most úgy elszálltak már az árak, hogy azóta nehezebb lett, most max. egy panelra futam családi ház helyett, bár az is jobb, mint az albérlet.


Sajnos, akinek nem segítenek anyagilag a szülei, ez jut :/

2023. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na igen, beszéltünk már róla, de nem szeretnénk külföldre menni.
2023. máj. 9. 12:16
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Jó, hát mi sem szerettünk volna. Meg két munkahelyen dolgozni sem, meg mindenen spórolni sem, de egy dolog, mit akar az ember és egy másik, mire van lehetősége.


Akkor sírjatok itthon, fizessétek az albérletet és fogadjátok el, hogy ez jutott nektek az életben. Vagy lépjetek még most, próbáljatok meg változtatni és akkor 10 év múlva nem ugyanitt fogtok járni.


Tetszik vagy sem, ahogy írtam, ha nem tehetős családból érkeztek, akkor áldozatot kell hoznotok.

2023. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy az egyes, és az ötös mondja.

De majd biztos jön valaki, ha nem itt, akkor az életben, aki elmondja, hogy annak örülj, ami van. Magyarul fogd be a pfád, és dolgozz tovább. Szerintem meg lépj tovább.

2023. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
58%

Én bérbeadóként BPn külső kerületben 5 évig adtam ki egy szobát 35.000 Ft+,rezsi arányos részért egy felújított lakásban.

Szóval nem mindenki akarja lehúzni a bérlőket csak valószínűleg mi vagyunk kevesebben.

Bár itt azt is megjegyezném, hogy a többség nem szivesen költözik el a belsőbb kerületekből, akkor sem ha olcsóbb lenne a lakhatása, tehát azért igények is vannak a másik oldalon.

De persze ez ennél azért egy sokkal összetettebb dolog.

2023. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, belebetegszik az ember. Az albérlet mindig csak egy átmeneti kényszermegoldás.
2023. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kulfold. En is mennek, csak idekot a gyerek.
2023. máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez van pont most, mintha én írtam volna ki a kérdést. Én már sírtam is miatta, meg állandóan ezen idegeskedek. Csak egy kis garzont bérlek már régóta és tavaly már a rezsi is jóval több lett, mint eddig. Most szólt a tulaj, hogy már jövő hónaptól emel... Teljesen ki vagyok akadva én is, szóval nagyon megértelek.
2023. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!