Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Villanyóra/gáz lemondása ha...

Villanyóra/gáz lemondása ha majd egyszer elhagyom az albérletet??

Figyelt kérdés
Sziasztok!! A kérdésem a következő, nem olyan rég a nevemre került a villany és a gázóra és ha majd egyszer elhagyom az albérletet akkor azt hogyan lehet lemondani a nevemről ?? Mi a procedúrája ennek?? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! Tudatlanságomért pedig elnézést első albérletem.
2022. nov. 15. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos segít majd ebben a tulaj.

De fura, hogy a te neveden van, akiket én ismerek, akik albérletben élnek, mindenhol a tulaj fizeti be a rezsit, és neki kell a lakbérrel együtt kifizetni.

2022. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is a tulaj fizeti be .. csak ugye több lakás van s így nem egy néven fut hanem mindenkinek jár a rezsicsökkentett x köbméter gáz nem a tulaj nevén van az összes mert akkor hamar elfogyna azt lehetne pengetni rendesen
2022. nov. 15. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a fæsz?

1) Mérőóránként van rezsikvóta

2) ha a te neveden van az óra, akkor te fizesd és tedd el a csekket vagy az utalási bizonylatot, ahhoz a tulajnak semmi köze

3) [link]

2022. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az mvm applikáció levan töltve,bevagyok lépve s mint kiderült délután felhívtam őket csak a gáz van a nevemen. Azt meg látom hogy rendezve van a fizetnivaló😊 úgy hogy reméljük továbbiakban sem lesz tré mert eddig nem volt…
2022. nov. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!