Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Furdoszobaba albiba (tobb...

Furdoszobaba albiba (tobb berlotars!!) milyen labtorlot ajanlasz ,hogy ne locsogjon a viztol a furdo? Illetve ne vigyuk tovabb az jarolapozott eloszobaba a nedves labnyomokat?

Figyelt kérdés

A tobbiek nem hajlandok feltorolni a tocsat maguk utan.


Egyedul lakva kepes lennek vigyazni.


Hogy nem lesz budos a labtorlo? Nem lesz peneszszag tole a furdoben?



#lábtörlő #Hullazsak #Oleld meg az ellenseged,h tudd mekkora godrot ass neki
2022. szept. 21. 03:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

4 albiban laktam/lakom eddig es mindegyikben volt zuhanyfuggony a kadnal. Ezen kivul en pl. mindig meg a kadban allva torolkozok meg, csak akkor lepek ki mar a kadbol, amikor szinte full szaraz vagyok.


A peneszt ugy lehet elkerulni, ha szellozik a furdo. Nem kell bezarni allandoan a furdoszoba ajtot. Nekunk kb. csak akkor van zarva a furdoszoba ajto, amikor valaki bent furdik vagy olyan dolgot csinal ami eleg privat ahhoz, hogy bezarja. Amugy nyitva van.

2022. szept. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van zuhanyfuggony. En tudom hasznalni.

A tobbiek elmebetegsegere keresek megoldast.

2022. szept. 21. 05:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz. Ha jó vízszívó és mindent benntart, az sokáig marad vizes, ami penészesedéssel egyenlő.

Egyedül nem sokra fogsz menni velük.

2022. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiraktam egy modern lapos nyeles feltorlot es egy mufuszeru labtorlot muanyagbol.
2022. szept. 22. 05:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ikeás nagyméretű kilépő szőnyegünk van (én hajlamos vagyok a pocsolásra). Nyilván nem egyet kell beszerezni, mert időnként cserélni mosni kell, de nagy is, puha is, jó vízszívó is.

Viszont minimum arra rá kell őket szoktatni, hogy fürdéskor terítsék le, oda terítsék, ahol pocsolnak, utána pedig kád szélére vagy törülközőszárítóra terítsék ki.

2022. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 nap alatt lopta el az a csaj,aki szolt,h kosz van a furdoben. Undorito
2022. szept. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!