Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jó helyen, vagy ingyenes...

Jó helyen, vagy ingyenes parkolással?

Figyelt kérdés

Barátommal épp albérletkeresésben vagyunk, mindketten a 13. kerületbe költöznénk a legszívesebben, én régebben laktam ott és imádtam, ő most lakik ott, és ő is nagyon szereti. Kedvenc kerületem, minden szempontból ideális lenne, kivéve abból, hogy fizetős a parkolás (nyilván most nem, de egyébként igen). Némelyik albinak van saját garázsa, de havi 30 ezret sajnálok rá. Csak nekem van autóm és jogsim, szóval annak az ára nem feleződne, ennyiért meg nem éri meg nekem. Szerintem hajlandó lennék lemondani a kocsimról, mivel ott jó a közlekedés, valószínűleg parkolhatnék a volt munkahelyemnél (Zuglóban), a nagybevásárlásokat elintéznénk hétvégén vagy este, amikor meg kell, odabuszozok érte. De azért mégiscsak sajnálnám.

Szerintetek?



2020. dec. 14. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha be tudsz jelentkezni a lakásba, akkor az önkormányzat ad ingyenes parkolókártyát.
2020. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha bejelentkezel állandóra, és más nem veszi igénybe a lakásból az ingyenes parkolást, és a te neveden van a gépjármű akkor jogosult vagy a kerületi matricára [link]
2020. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apám cégének a nevén van a kocsi, nem az enyémen, illetve félek, hogy nem is engedné a főbérlő/tulajdonos, hogy bejelentkezzünk oda.
2020. dec. 15. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Az mondjuk nem a tulajdonos dolga.
2020. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy akkor nem fog menni.


De a westend északi felén van nyilt szini parkoló, havi 10 ezerért.

2020. dec. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!