Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tegyek? Az albérlet...

Mit tegyek? Az albérlet lakhatatlanul rossz, másikba költözni nincs pénzem, de a szüleimmel 5-10 éve alig álltam szóba, és a gyerekkorom sem volt igazán jó velük, szóval nem lenne túl kellemes velük. Visszaköltözzek hozzájuk, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Ráadásul a munkahelyem sem lesz már meg sokáig... Barátnőm nincs ez az opció tehát kiesik.
2019. okt. 31. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

1) Megkérdezted őket, hogy egyáltalán visszamehetsz e, különösen úgy, hogy nem lesz munkahelyed?


2) Ha tudod, hogy nem lesz munkahelyed, miért nem keresel?

Most van lehetőség elhelyezkedni, mert pénz nélkül ebből a "lakhatatlan" albiból is kivágnak.


3) Hogy jön ide, hogy barátnő van vagy nincs? Ha lenne is, gondolom nem tartana el a két szép szemedért.


4) Keress munkát, bérelj szobát és akkor nem kell senki nyakára menned koloncnak!

2019. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%

Hány éves vagy?

Egyébként meg mi a gond az albérlettel?

2019. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az albi olcsó és sz@r. Elég idős vagyok ahhoz, hogy el kéne tartanom magam. Munkát meg elég nehéz találni... Próbálkozom, de ettől még nem lesz azonnal...


Pénzügyileg és pihenés szempontjából ez lenne jobb, de egyrészt bunkóság, másrészt senki sem élvezné a helyzetet.


Csak addig laknék ott, amíg nem rendeződik a helyzet, 2-3 hónap.

2019. okt. 31. 08:06
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

#3

Ugyan már, ne mesélj!

Ha most nem találsz munkát, mi a garancia, hogy csak 2-3 hónapig kell eltartani téged bárkinek is?

Különösen nem lenne pofám hazakuncsorogni azokhoz a szülőkhöz, akiket 5-10 éve letojsz, hogy innentől kezdve tartsanak már el!

Van munka! ... legfeljebb neked nem tetszik, de átmeneti megoldásnak megfelel.

Lehet menni benzinkutasnak, árufeltöltőnek, eladónak, gyárba, üzembe, futárnak, építkezésre, stb.

Nem akarásnak nyögés a vége, a hajléktalanok is valahogy így kezdték!

2019. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van pár dolog amihez értek és azzal akarnék kezdeni valamit, a 2 hónap csak egy lezárultlan ügy végét jelenti, utána már szabad lennék azt csinálni, amit jónak látok.
2019. okt. 31. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Oké, de addig is, amíg tudsz kezdeni magaddal valamit, meg lezárod az ügyeidet, mi tart vissza, hogy dolgozz..?
2019. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne kötekedj már, nem mindenkinek olyan egyértelmű, hogy van munkahelye... a mostaninál csökkent a fizetés, ezért keresek másikat, ennyi... De ez nem úgy megy, hogy 2 perc alatt föl is vesznek...
2019. okt. 31. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Hol laksz, melyik városba?

Én Miskolcon kapaszkodj meg 1 nap alatt találtam 3 helyet, ahol másnaptól kezdhettem.

Pesten 2 nap volt ezelőtt 11 évvel munkát találnom.


Ezen kívűl vannak szállásos munkák, ahol ingyen laksz. Jó lakótársakkal, de ingyen!


Nem kötekedés amit írunk. Hanem tények.

Ma az nem dolgozik aki lusta, vagy beteg.

De én pl pofán köpném magam ha anyámékra kellene támaszkodnom.

Mióta befejeztem az iskolát dolgozok.

2019. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!