Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van az, Jehova Tanúinal,...

Gusztos Zoli kérdése:

Miért van az, Jehova Tanúinal, hogy arról még sosem beszéltek, hogy ha egy vezető testvér, rosszul vezet, és azzal a cselekedetevel tönkre tesz egy olyan embert, akinek a leg fontosabb a szeretet, és nagyon érzékeny is?

Figyelt kérdés
Mert Jézus Krisztus azt mondta, hogy hiába tudjuk felmondani az egész Bibliat, mert ha igaz szeretet nincs bennünk, akkor az az ember, nem ér semmit, és akkor csak tönkre teszi úgy a gyülekezetet, hogy rengetegen, észre sem veszik, sőt ki tartanak, az ilyen vezető testvér mellett.

#élet #rossz vezető
2019. júl. 9. 16:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

RachelWarner nek teljesen igaza van!


a RENGETEG OSSSZE-VISSZA ELLENTÉTESEKRE vissza megváltoztatásokon HATALMAS FEJETLENSÉGEKEN, MEGBIZHATATLANSÁGOKON!!! semmit sincs mit megmagyarázni!!!


jehovások fogjátok már fel éssszel, hogy egy HATALMAS CÉGES VÁLLALKOZÓS ÉS POLITIKAI ÁTVÁGÁSOKNAK VAGYTOK HATALMAS KÁROKKAL AZ ELSZENVEDŐI !!! kérjétek inkább a milliárdokból a részeteket vissza amit TI teremtettetek meg neki, és VERJÉTEK KI BELŐLÜK HA KELL!

2019. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Hehehe! Egyszerű a képlet: vannak Jehova Tanúi és vannak az ilyen gyűlölködők (11-es), akik a köpködésen és a mocskolódáson kívül máshoz nem értenek. De biztosan az ilyen gyűlölködő alakoknak van igazuk, no persze!
2019. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

előttem te iskolás gyerek.


azt sem tudod mi az a gyűlölet , meg tanulj meg olvasni mondatokat is, hogy mit írtam. : KIK A KÁROSULTAK SZERINTEM ???

inkább iskolába járjál netezés helyett az hasznosabb a te korosztályodnak.

2019. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

" Hehehe! Egyszerű a képlet: vannak Jehova Tanúi és vannak az ilyen gyűlölködők "


Hogyne...annak,aki még az ablakon keresztül se látott még embereket.

2019. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
De én vagyok a hibás,amiért még mindig képes vagyok meglepődni,hogy léteznek ilyen szűklátókörű,pontagyú,buta és tájékozatlan emberek. Túl naiv vagyok,hogy még próbálok hinni az emberiségben.
2019. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

"azt sem tudod mi az a gyűlölet"


Tudod mit? Nem is akarom tudni azt a gyűlöletet, ami benned van.


"meg tanulj meg olvasni mondatokat is, hogy mit írtam. : KIK A KÁROSULTAK SZERINTEM ???"


Te máshol minden Tanúról negatívan és becsmérlően beszéltél, tehát nekem te ne magyarázkodj, mert felesleges.

2019. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

RachelWarner!

Nem azt állítottam hogy csak ez a két csoport van. De itt és most e két oldal képviselteti magát. Tudom te nem azon a szinten vagy.

2019. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16-os ne irj marhaságokat! Én az

1/ örtorony szekta VÁLLALKOZÁST

és a közvetlen végrehajtó mocskos véreskezü hóhérait a

2/ VÉNEKET

3/ VEZETŐKET

ZÁRNÁM ÖRÖKRE A BÖRTÖNBE mert olyan NAGY az EMBERSÉG ELLENES BŰNÜK!


és NEM a a 999999999% szerencsétlen átvágott MEGTÉVESZTETT KÁROSULT ember tömegeket bántom!


az első 3-at amig mozognak mindenütt amig el nem tünnek addig irtom őket ez valóban családi személyes tartozás feléjük a tartozás visszaadásaként mert ez a korrekt , a tartozás az tartozás és NEM GYŰLÖLET feléjük sem. Isten megbocsát de ÉN NEM!

2019. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom neked a Biblia Istenét, aki majd eldönti hogy mi a korrekt! Ezt a súlyos terhet ne akard a válladra venni, mert nem neked találták ki az igazságosztást!
2019. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

kedves 19 es. és ha azt mondom neked hogy EGYÁLTALÁN NEM ÉRDEKEL A BIBLIA felesleges vele fenyegetőznöd, ugy tekintem mintha nem is létezne, akkor mi van ????

Nem azt mondtam ilyen vagyok !!! /keresztény vagyok/

de így is állhatnék hozzá pl ha azt sem tudom ki az a teremtő és senkinek semmi köze hozzá hogy én ki felett töröm a pálcát és ki felett nem. CSAK RÁM TARTOZIK ÉS A CSALÁDOMRA és a törvényre!

DE azt a MARHASÁGOT HOGY BÁRMILYEN TEREMTŐTŐL, ISTENTŐL FÉLJEK bármi tettem miatt itt a földön vagy utána akárhol , ezt a marhaságot ÖRÖKRE FELEJTSD EL!



Jehova szektások! szerintem ti sajnos nem ehez a réteghez tartoztok valószínű ez TÉNY.


Jobban járnátok ha tanultabbak lennétek, ha próbálnátok ehez a réteghez közelíteni ELEVE a gyerekeitek,unokáitok a JÖVŐTÖK MIATT, ez által lehettek majd utána ateista,KERESZTÉNY,vagy BÁRMILYEN VALLÁSÚ TISZTESSÉGES TANuLT EMBEREK akiket már nehezebb hülyének nézni és kihasználni. és ÖRÖKRE FELEJTSÉTEK EL A WATCH TOWER ÖRTORONY MOCSKOS RABSZOLGATARTÓ TÁRSASÁG saját BUTÍTÓ ISKOLÁIT! mert a vállalkozás teljesen egyértelműen

a MODERN KORI RABSZOLGASÁG TOP LEGJOBBAN MŰKÖDŐ MEGTEREMTŐ CÉGE!


MÁR A MAGYAROK HARMADA DIPLOMÁS, de közben 22 százalékot zuhant a felsőoktatásban tanulók száma

Egyre többen tanulnak tovább külföldön.


privatbankar.hu/makro/mar-a-magyarok-harmada-diplomas-de-kozben-22-szazalekot-zuhant-a-felsooktatasban-tanulok-szama-327237


A diplomások aránya 34 százalékra nőtt Magyarországon, ezzel teljesítettük az Európa 2020 stratégiai program keretében tett vállalásunkat.

Ugyanakkor a felsőoktatásban tanulók száma 22 százalékkal esett vissza az évtized elejéhez képest, és erre csak részben magyarázat a demográfiai helyzet és a külföldön tanulók egyre nagyobb száma - írja keddi számában a Világgazdaság.

2010-hez képest 7,6 százalékkal 34 százalékra emelkedett Magyarországon a felsőfokú végzettséggel rendelkezők száma. A diplomások aránya tekintetében azonban az Európai Unió 28 tagállamához képest még mindig 7 százalékos a lemaradásunk - derül ki a Központi

Statisztikai Hivatal (KSH) adataiból.

A visegrádi országok közül Lengyelországban és Szlovákiában magasabb, 46, illetve 38 százalékos a diplomások aránya, Csehországban

Magyarországgal azonos arányban élnek felsőfokú végzettségűek. Uniós összehasonlításban a felsőfokú végzettséggel rendelkezők száma Litvániában, Svédországban, Finnországban és Írországban is meghaladja a 40 százalékot, Romániában és Olaszországban pedig 20 százalék alatti.


MINDIG A BUTÁBBAKAT TUDJÁK JOBBAN KIHASZNÁLNI ÉS PÉNZT,HATALMAT CSINÁLNI BELŐLÜK

MERT "ILYEN A VILÁG" !

2019. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!