Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ki szokta segítségül hívni a...

Ki szokta segítségül hívni a keresztény vallásban lévő Istent?

Figyelt kérdés

Én szoktam mert hiszem hogy Ő él és létező személy szellemi formában és várom hogy egyszer el jöjjön az Atya Örökkévaló dicsőséges szeretettel teli Országa!

Mindenkinek a hitet tiszteletben tartom! Szabad akarat van!


2017. febr. 15. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Scorpion, mikor küzd Subzero-val.
2017. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

én nem hiszek benne. most olvastam egy cikket, hogy a biblia hiányos, sokminden nincs benne, ami arra utal, hogy jézusnak nem volt semmilyen különleges képessége, sima halandó ember volt. ezeket a vatikánban őrzik, hogy ne kerüljön az emberek tudatába. ugyanitt olvastam, hogy a földönkívüliek léteznek, de ha kiderül, megdől az egyház által eddig tanítottak, ezért az sem derülhet ki, azt is a vatikánban őrzik.

bár nem hiszek istenben, de érdekelne mások mit gondolnak erről, akár te kérdező?

2017. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Vatikánban földönkívülieket őriznek? o.O


Ma is úgy fekszek le, hogy tanultam valamit!

2017. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
nyilván nem a földönkívülieket őrzik ott, hanem az arról szóló feljegyzéseket amik ezt igazolják
2017. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Például én! Mondjuk ha valami nehéz döntés előtt állok, tudom hogy bármikor rábízhatom magam :)


A 2-esnek meg ajánlanám olvasásra ezt a cikket. Gyorsan megdőlt egy újabb összeesküvéselmélet :D

[link]

2017. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy wild guess lesz, de feltételezem, hogy a keresztények. *ba dum tss*
2017. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Ezek igazán jó válaszok ilyenre van szükség! Nem a vitákra! 😉 Tisztelt második hozzászóló: tisztelem a hitedet és természetesen egyetértek veled abban hogy jó párszor az volt fordítva a Biblia tanítások ki tudja miket vettek belőle ki! Én hiszek benne hogy Ő él! Nem tudom én sem csak reménykedem és hiszek! Természetesen nem állítom azt hogy nincsenek idegen lenyek fejlett intelligencival rendelkezők! Amiért nincs megadva a Bibliánan
2017. febr. 15. 23:27
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Te, figyelj már!

Beszéld már meg a Szentatya Fényességes Atyaúristeneddel a Jézus Krisztusban Örökkévaló Országával, hogy dobjon nekem valami lottó 5-öst vagy ilyesmi.

Köszi!

2017. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ozmium42 ***** válasza:
A "szellemi forma" valami olyan dolog, aminek a jelentését is értjük, vagy csak egy bevett frázis, ami semmi értelmes dolgot nem jelent valójában?
2017. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is a "szellemi formán" akadtam meg...és nincsen "szabad akarat", ez egy óriási tévedés!
2017. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!