Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a zsidó viccek értelme?

Mi a zsidó viccek értelme?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem egyszerűen , hogy mi a lényege a zsidó vicceknek, így amikor valaki ilyet mond, csak állok s bámulok

#zsidóvicc
2015. okt. 21. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

A 3-as válaszoló vagyok. A kérdező jó nagy kavarodást okozott azzal, hogy külön írta a „zsidóviccek” kifejezést. Engem is sikerült összezavarnia, mert én is külön írtam a szót, ami így egészen más jelentést kapott. A zsidó viccek természetesen lehetnek humorosak és nevettetőek, de a ZSIDÓVICCEK túlnyomó többsége ugyanolyan ízléstelen fa..ság, mint a szőke nős viccek, a cigányviccek vagy a rendőrviccek zöme (lásd az előző kommentet).


zsidó viccek = zsidók által kitalált viccek


zsidóviccek = zsidókról szóló viccek


-----


Utolsó (előtti)! Ebben mi a vicces? Ha te ezt derültséget okozónak tartod, akkor komoly gondok vannak az IQ-dal! Azzal tréfálkozni, hogy a zsidót (vagy bármely más népcsoport tagját) helyes dolog hagyni megfulladni, meglehetősen alacsony értelmi, érzelmi és erkölcsi képességre vall. Mindjárt hányok tőled!

2015. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc, ha nem bírod felfogni akkor veled van baj. Nem tudsz olyan viccet mondani amivel nem bántanál meg valakit, akkor most ne mondjunk semmilyen viccet.
2015. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De ha tudsz egy "ki van a slicced"nél komplikáltat viccet mondani, ami senkit nem sért meg akkor hajrá, hallgatom
2015. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

# 12


Éppen azért nem tartom viccesnek, mert felfogtam. Ha neked ez humoros, akkor lelked rajta, kacagd könnyesre magad! Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

2015. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha azt nem bírod felfogni, hogy az egy vicc volt. Nem tettem semmi rosszat azzal, hogy bemásoltam ezt a viccet, nem öltem meg vele 6 zsidót, 9gyereket meg 3 kiscicát. Ha te nem tudsz önfeledten nevetni ilyen vicceken akkor sajnállak. Pont a morbidsága/fasszsága adja az ilyen viccek humorát
2015. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kell melreszívni.


Más ( lehet, kérdezõ ezt se fogja érteni ):


Egy zsidó fuvaros rendszeres szállítója volt egy meglehetõsen antiszemita fõúrnak. Egyszer újságolvasás közben találta. Udvariasan megkérdezte:


- Mi újság, méltóságos uram?

- Egy zsidót és egy szamarat Bécsben bedobtak a Dunába közölte amaz, és gúnyosan föltekintett a zsidóra.


- Ugye, méltóságos uram, mi ketten különösen örülhetünk, hogy nem ott élünk ...

2015. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tessek itt van egy vicc :


A fiatal rabbi nagyon szeret dohanyozni. Elsziv naponta ket doboz Marlborot, felmerul benne egy kerdes amit megkerdez egy idosebb rabbitol :

- Szabad egy imadkozas kozben cigarettazni ?

Az idosebb mergesen kioktatja, hogy abszolut nem szabad, ekkora okorseget nem is szabadna kerdezni.

Megkerdez harom masik rabbit, mindenhol ugyanazt a valaszt kapja : Nem, nem szabad imadkozas kozben cigarettazni.


A kozosseg legbolcsebb rabbija marad hatra, hozza fordul a fiatal. Az oreg kicsit gondolkodik majd ekeppen valaszol :


- "Fiam, az a baj hogy rosszul kerdezted a kerdest.

Nem azt kell kerdezni hogy imadkozas kozben szabad-e cigarettazni, hanem azt hogy cigarettazas kozben szabad-e imadkozni ?"

2015. nov. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!