Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mik azok a karikatúrák, amik...

Mik azok a karikatúrák, amik miatt volt ez a terrortámadás? Hol lehet megtekinteni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 13:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Leszögezhetjük, persze. Lopni se szabad, de azért kétszer is meggondolom, hogy éjszaka a nyóckerbe kószáljak.
2015. jan. 13. 15:01
 22/26 anonim ***** válasza:

Nézd, kedves kérdező!

Azt azért meg kell értened, hogy nem az összes cigány lakik a 'nyóckerbe' és akik ott is laknak, azok sem mind garázdák.

A cigányságnak elemi érdeke, hogy fékezze a devianciát, így értelemszerűen a muszlimok egész közösségének ártottak súlyosan ezek a fanatikus hívők.

A vallási vezetőknek törekedniük kell a megfékezésükre, de ha nem ezt teszik, hanem esetleg uszítanak, akkor az régen rossz.

A keresztény világban is voltak vallásháborúk, de már szerencsére itt nem fordulhat elő hasonló, mert ha mondjuk a pápát ábrázolják éles karikatúrával, a katolikusoknak már eszükbe sem jut, hogy lincseljenek.

A muszlimoknak sokat ártottak ezek az elvakult, brutális emberek, a hatóságok bizonyára drasztikus lépéseket tesznek, az emberek meggyűlölik az iszlámot és még az egyszerűbb szokásaikat is utálatosnak fogják tartani hosszú ideig.

Biztosra veheted, hogy ezerszeresen meg fognak lakolni.

Szeptember 11 is azt hozta, hogy a terrorizmus elleni harc felerősödött, kiéleződött a muszlim világ elleni szembenállás.

Az USA politikáját csak a saját népe tudja korlátozni, de azóta, ha a terrorizmus szóba kerül, megszavaz mindent a szenátus, dollármilliárdok özönlenek és a nép is helyesli a drasztikus intézkedéseket. Egy varázsszó lett a 'terrorizmus', mert ha kiejtik, akkor megszavaznak olyan törvényeket, amiket azelőtt képtelenség lett volna és mindent meg lehet vele indokolni.

A retorzió sokszor olyan súlyos, hogy a történelemben nem egy eset van, hogy nem is az adott népcsoport követi el az atrocitást, hanem az ellenségeik és ha sikerül azt a képet beállítani, hogy ők vétlenek, akkor utána nevetnek a markukba, mert ők már előre tudták, hogy az általuk szított/ megszervezett/megrendezett provokációnak milyen következményei lesznek.

2015. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Tom Benko ***** válasza:
@Kérdező: Nono, a kettő között van némi komoly különbség.
2015. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy "azok sem mind garázdák ..." én is ezt magyarázom, mégsem megyek oda éjjel. Bár én még odamegyek, de a barátnőmet biztos nem küldeném oda, vagy amikor gyerek voltam, nagy ívben elkerültem, mert sokszor megkergettek. Ennyi. Nem keresem a bajt. És főleg az életveszélyt kerülöm. Mármost lehetne olyan is a világ, hogy nincsenek benne öngyilkos merénylők, akik vallási fanatikusok, de sajnos olyan a világ, hogy vannak, és tök lényegtelen, hogy rossz, amit csinálnak.
2015. jan. 13. 20:00
 25/26 anonim ***** válasza:

Na, ez mondjuk elég baj.

Nagydarab kölök voltam, de a bunyóhoz ez kevés és én is veszélyes környéken laktam, Angyalföldön. Hazamentem egy párszor monoklival, mire megelégeltem és elmentem a Vasasba bokszolni. Nem sokáig űztem, mert már kezdtek olyanokkal összeereszteni, aki nagyon kemények voltak, így csak apró nyomokban látszik a képemen, ferde az orrom, meg itt, ott kicsit markánsabb lett a csinos kis pofikám és átnyergeltem más sportágra, pólóztam az OSC-ben, az sem piskóta, mert ott is bevernek, ha a bíró nem látja, de azért mégsem arra megy ki a dolog.

Szóval inkább megtanultam bunyózni, de nem hátráltam meg.

Engem ugyan meg nem kergetnének a cigányok, ha balhé van, inkább fordítva, mert nem szoktam tűrni a szemétkedést, dacára annak, hogy békés pacák vagyok, sosem kezdeményezek verekedést.

Most beszélhetnék arról is, hogy Németországban is próbált terjeszkedni a maffia, de nem ment, mert a németeket nem tudta megfélemlíteni és bíztak a rendőrségben is. Azonnal rohant a megfenyegetett a zsarukhoz, így ott nem is vetették meg a lábukat.

Nem túl jó persze, ha valakinek félméteres vasdoronggal kell közlekedni, vagy féltéglával a zsebében, de szükség törvényt bont.

Azok a keménykedő szlamos fickók is meggondolnák, ha egyszer jól bevernék a pofájukat, mindjárt meghúznák magukat, de ha nyuszi körülöttük mindenki, akkor világos, hogy elszemtelenednek.

Nem kell az ilyeneket hagyni.

Nekem aztán hamar el is múltak akkoriban az ilyen problémáim, mert a sporttól meg is erősödtem, azt is megtanultam, hogyan védhetem meg magam és elég volt a határozott fellépés, már később bunyózni sem kellett.

Ne hagyd magad Pitkin!

:)

2015. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#20. Benko, Benko, már megint KIZÁRÓLAG magdból indulsz ki!!!

Egy acsarkodó, láthatólag felajzott harcikutyát, aki éppen rádtámadni készül tovább ingerelsz? Hiszen van jogod hozzá?

2016. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!