Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha van isten, miért hagyja,...

Ha van isten, miért hagyja, hogy a [. ] politikusok kizsákmányolják az országunkat?

Figyelt kérdés

Nem olyan választokat akarok, hogy isten útjai kifürkészhetetlenek. Miért van az, hogy ha történik valami jó dolog, akkor áldják az urat, ha meg vmi rossz dolog történik, arra annyi a magyarázat, hogy isten útjai kifürkészhetetlenek ?

A [...]-ba pedig mindenki azt a szót/szavakat gondolja oda, ami szerinte odavaló. Ezt is írjátok le a válaszba, szerintetek mi az!


2009. dec. 23. 14:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

"Ha van isten"- mivel hogy ez tulajdonnév, bármennyire is fáj, nagy betűvel kell írnod.

Mivel, hogy ezt mi akartuk,nekünk kell szívnunk... Hát sajnos ilyjártál, mert az embernek szabad akaratja van.

2009. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Remélem a karácsonyt sem ünneplitek meg, ha már ennyire lehúzzátok a "szentfazekakat".


Unatkozó zsidó vagy elzsidósodott lelencgyerekek vagytok és nagyon unalmas már amit csináltok.

És az a vicces, hogy ránk hungaristákra mondjátok hogy mennyire gyűlölködünk, közben nektek minden szavatok megvetés, és fröcsögtök a gyűlölettől most is.


De nem baj, mi így sem gyűlölünk titeket. Gyűlölet nélkül viszünk táborokba ha eljön az idő.

2009. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
kedves utolsó...igaz, nem én szentfazekoztam, de ne hidd azt, hogy minden jobbikos és hungarista(direkt írom külön) hithű keresztény...én is jobbikos vagyok, mégsem hívő... akkor egyből zsidólelenc (utálom őket mellesleg) leszek?
2009. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Te láma utolsó te :D Azon röhögök, hogy fogalmad sincs a karácsony honnan ered... melyik császár vezette be, hogy ünnep legyen, és miért pont ez a nap. Ha tudnád akkor ezt most nem nézted volna be ilyen csúnyán:) De nyilván tudod... És nem tudom ki fröcsög, te zsidózol :)

Nyilván nagy keresztény lehetsz, ha táborokról beszélsz... Na de mindegy, szót sem érdemel...

2009. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
a 19.28 vagyok, és 19.23-nak írtam!
2009. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan a keresztény Istenre gondoltam, ha amibe általába hisznek, lehet az felőlem akármilyen és úgy már nem nagy kezdőbetűs .

Nem vagyok zsidó.

Nem hiszek semmilyen istenben, de attól még lehet fontos nekem a hazám.

Amúgy meg a karácsonyról annyi a véleményem, hogy ilyenkor hirtelen mennyire fontos mindenkinek, hogy szeressük egymást, stb..., holott ezt egész évben illene szem előtt tartani.

2009. dec. 23. 20:18
 17/24 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Én nem is hiszek semmilyen istenben

A kérdező kérdése:

Ha van isten...


Ezt gondold/gondoljátok végig.

Ha nem hiszel benne ne tegyél fel kérdést úgy hogy "van Isten".

2009. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mivel feltételes módban írtam, az kifejezi a kételkedésemet.
2009. dec. 24. 12:26
 19/24 anonim ***** válasza:
az én istenem,ami teremtette az egész világegyetemet,aki vagy ami a megtestesületlen intelligens energia nem szólhat bele abba ami itt folyik,mindenkinek a tanulás a dolga itt lent..egyszer ezek a szmét politikusok is megtanulják a saját bőrükön azt amit tesznek az emberekkel..sztem..
2009. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nem hagyja. már megalkotta, és kidolgozta a megmentőt, illetve a megmentés minden lépését. már csak az óráját egyezteti, és rendet rak a világban. minden nemzetből elfogadható lesz előtte az, aki cselekszi az ő akaratát. mégis, az 1 jános 4:20 ezt írja:"ha valaki azt álítja: "szeretem az Istent", és mégis gyűlöli a testvérét, akkor az hazug. mert aki nem szereti a testvérét, akit lát, nem szeretheti az Istent, akit nem lát. és az a parancsolatunk van tölle, hogy aki szereti az Istent, az szeresse a testvérét is."
2009. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!