Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Aki látta a Testvérbosszút!...

Aki látta a Testvérbosszút! Mi a véleményetek a film által felvetett dolgokról?

Figyelt kérdés
Lehet ilyet Isten nevében?kinyírni a gonoszakat?nekem meg van a válaszom,ti mit mondtok erre?
2012. máj. 27. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze itt nem a kitalált bűnökkel rendelkezőkre,hanem pl.a sorozatgyilkosokra gondolok.
2012. máj. 27. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármit lehet isten nevében tenni ha az illető a fejébe veszi,hogy ezzel neki segít.
2012. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na jó,de szerinted helyes,jogos?
2012. máj. 27. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az illető szerint igen neki meg az számít. Élhetünk olyan világba ahol ez a fajta ember a többség
2012. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sorozat gyilkost megölni... lehet, h bűn, de én akkor is felnézek rá. A saját tisztaságukat feláldozták, h mások lelkét megmentsék. H Isten nevében? Nem... a megfogalmazás durva... legalábbis én sose mernék ilyet kijelenteni. Bármit is cselekszünk, azt ne fogjuk másra, azt mi tettük...
2012. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!