Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Hitgyülin lévő extatikus...

A Hitgyülin lévő extatikus vonaglás valós, vagy megjátszott?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen Hit Gyülekezete rendezvény videó van a neten, hogy "Sanyi bácsi" vagy más vezető, elmegy a hívek előtt, vagy megérinti őket és ők erre mint a merevkecskék, kiájulnak, vagy úgy vonaglanak, mintha rázná az áram őket. Sajnos személyesn nem ismerek ilyen embert aki oda jár, pedig megkérdezném tőle is, hogy mit élnek át ekkor, vagy csak eljátsszák? Komoly kérdés, nem trollkodásnak szánom.

#Hit Gyülekezete #extázis #vitustánc #begombázás
tegnapelőtt 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy valami szer hatása alatt állnak?
tegnapelőtt 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Az előző ilyen kérdéseknél sem volt valós, most sem valós és a következő erre rákérdező kérdéseknél sem lesz valós.
tegnap 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én eddig nem futottam bele ugyanebbe a témába, azért írtam ki a kérdést.

Mindenesetre borzasztó látvány, ahogy felnőtt "komoly" emberek rángatóznak mint valami áramütött lazac. :D

tegnap 08:43
 4/4 fxmaster ***** válasza:
100%
Csak szimpla tomeghipnozis en is resztvetem egyszer egy ilyen betoltekezesen es nem volt valami kellemes a gyerekiket ki vittek elkeztek az ember nevetni raszkodni meg hanyat esni.Ennek ellenere vannak tenyleg Isten hivok kozotuk akiknek megvaltozot az eletuk lasd Gera Zoltanak meg stbinek de azert ez csak nagy hazugsag hogy az embereket becsapjak az ilyen hipnozisal es vegul tenyleg elhiszik hogy be vannak toltekezve a szentlelekel.
tegnap 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!