Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Biblia alapján, a Pokolba...

A Biblia alapján, a Pokolba kerülök ha szídom Istennek az anyját online játékban?

Figyelt kérdés
jún. 28. 21:39
 1/10 Thunderfairy ***** válasza:
46%
Semmi bizonyiték nincs isten létezéséről.
jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
#1 Nekem olyan tapasztalatom van, hogy szerintem Istent azért találták ki, mert egymástól is félnek az emberek.
jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 adenin ***** válasza:
87%

A Biblia alapján nincs bűntelen ember, tehát a pokolra kerülést nem az határozza meg, hogy szidod-e (mert valamit úgyis elkövetsz), hanem hogy Jézust követed-e, megbánod-e a bűneidet. Ez nem azt jelenti, hogy szabadon csinálhatsz bármit, mert a megbánásban benne foglaltatik, hogy törekszel nem megismételni az adott bűnt.


Ez protestáns válasz volt, a katolikusat most nem tudom fejből, azt majd leírja más.

jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért szidná bárki is Máriát? Talán részegen wowotatok a spanokkal? xD
tegnapelőtt 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem kerülsz.

Mindenki szidja istent, aki nem fizet az egyházadót. Ha a pokoltól félsz, gondolj arra, ott lesznek a menő arcok.

tegnapelőtt 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenki szidja istent, aki nem fizet az egyházadót. Ha a pokoltól félsz, gondolj arra, ott lesznek a menő arcok."



Mondjuk ott menősködni már nem nagyon lesz lehetőségük. xD

tegnapelőtt 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a hatos mindenen röhög...
tegnapelőtt 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert szerinted a pokolban lehet menőzni mi?



[link]

tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pokol és a mennyország itt van a földön. Halál után ugyanoda kerül vissza mindenki, ahol volt a születése előtt.
tegnapelőtt 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kivéve én, mert én újjászületek.
tegnapelőtt 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!