Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A hívők mit tennének, ha...

A hívők mit tennének, ha kiderülne, hogy a szadduceusoknak volt igazuk?

Figyelt kérdés
Tehát Isten létezik, viszont menny és pokol nem. Továbbra is dicsőítenék Istent, még a halál utáni élet reménye nélkül is?

2023. ápr. 5. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Végső soron a feltámadásban hiszünk.
2023. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Akkor buksinak nevezném a gyerekemet.
2023. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Engem pedig Krisztiánnak hívnak lányom.
2023. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Máté 16-ban és Máté 22-ben a Mester bemutatja a szadduceusoknak kovászát.


[link]

2023. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
100%
Továbbra is hinnék.
2023. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Az élet ajándék! Most sem egyforma ideig tart, van aki csecsemőként hal meg, van aki száz évesen. Ha csak ennyi van, akkor sem tehetünk semmit, és a Teremtő nem lesz szegényebb attól ha mi nem értékeljük. De leíratta mi történt ami miatt nem eredeti szándékának megfelelően élünk, és azt is feltárja, hogyan hozza helyre a lázadás következményeit. Ezért íratott levelet az emberiség számára a Bibliát.
2023. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor Jézus hazudott, márpedig a keresztény vallásnak az alapköve Krisztus, aki az Isten Fia. Ha hazudott akkor nem Isten, és az egész keresztény vallás humbug. Ha Isten akkor meg bármit is mondanak a szadduceusok, nincs igazuk. Keresztényként én az utóbbiban hiszek.
2023. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én arra jutottam, hogy valóban nincs menny és pokol. Hanem Isten Országa van, melybe itt a Földön is lehetséges a belépés az ember életében.

Isten Országa pedig olyasmi, ahová végül minden ember eljut, még azok is, akik a spagettiszörnyben hisznek, sőt azok is, akik nem hisznek semmiben.

csupán van aki pokolként fogja megélni mindazt, amit más menyországként.

2023. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én abban hiszek, hogy az Univerzum a Pokol és mindenki lekerült ide a Mennyből.
2023. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!