Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Lehet, hogy Jézus füvesember...

Lehet, hogy Jézus füvesember volt?

Figyelt kérdés
Elég furán beszélt, fura dolgokat tett, a drog hatása alatt állók szoktak furán beszélni és viselkedni. Lehet, hogy kikevert valami pszichedelikus drogkombót, és ezzel vendégelte meg a híveit, és azok a drogkoktél elfogyasztása után valóban a Mennyben érezhették magukat. Lehet, hogy erre mondta, hogy senki sem mehet a Mennybe, csakis őáltala. A betépett hívek pedig megmagyaráznák, hogyan láthatták őt vízen járni, meg vizet borrá változtatni.

2021. ápr. 16. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem véletlenül nevezték el isten ajándékának a marihuánát
2021. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
28%
Nem. Nem mindenki drogos barom.
2021. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Abban a korban is ismertek voltak a tudatmódosítók. Nem talált, kérdező, nem volt füvesember Jézus Krisztus, hanem bűn nélküli volt. Nem drogos volt, hanem tiszta gondolkodású.
2021. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Fűves ember volt abban a tekintetben, hogy azt mondta, a rókának van hol aludni, de az Ember Fia nincs hol aludjon. Tehát az igaz emberek a fűvön alszanak szabad ég alatt, a ravasz emberek elzárva.
2021. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A füves ember nem drogost takar, füves ember pl. Gyuri bácsi.
2021. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi a menydergős istenyilát beszélsz te kérdező :D be vagy tépve?
2021. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak olvastam valahol régebben, és kíváncsi voltam mások véleményére.
2021. ápr. 18. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

"Lehet, hogy Jézus füvesember volt?"

Azt ugye tudjuk, hogy a füvesember nem egyenlő a füvet szívó emberrel?


"Elég furán beszélt"

Nekem egyáltalán ne fura, sőt, tiszta. Nem lehet, hogy te vagy beszívva?


" fura dolgokat tett, a drog hatása alatt állók szoktak furán beszélni és viselkedni."

Ez igaz. A Hős utcában sétálva nem egyszer láttam, hogy a beszívott narkós vakot és csonkát gyógyít és halottat támaszt fel


" A betépett hívek pedig megmagyaráznák, hogyan láthatták őt vízen járni, meg vizet borrá változtatni."

Szerintem ne magadból indulj ki + gyere le a szerről és menj el dolgozni

2021. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj 8-as,a kérdező nem lehet hogy maga Jézus? :D
2021. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!