Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kell még valami bizonyíték,...

Kell még valami bizonyíték, hogy az iszlám egy barbár vallás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=sa-eNUNQMvQ

[link]


Orvosok és nővérek vertek meg egy nőt egy pakisztáni kórházban, nem mondott semmi rosszat Mohamedről vagy a Koránról, azért verték meg, mert Jézusról énekelt, utána ők hívták rá a rendőrséget, mégegyszer mondom, orvosok és nővérek egy kórházban.



2021. febr. 18. 10:01
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
47%

A tőzsdei spekulációt muszlimok is csinálhatják, de akárki is csinálja, nem azonos kategória a barbár gyermekgyilkossággal, amit a muszlimok/mohamedánok csinálnak.


Ha a migráns a tengerbe fullad: ezért is a keresztények felelnének? Érdekes logika.

2021. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Az arabok a rosszak értem, őket ölni kell, Hitler gonosz volt, bántotta a szegény zsidókat, valami nem stimmel, valami nagyon nem.
2021. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ha az Iszlám Állam nevű terrorszervezetet likvidálják, az önvédelmi katonai akció a barbár gyilkosok ellen. Nem nézheti a világ tétlenül, hogy gyermekeket gyilkoljanak a barbár hordák, be kell vetni a hadsereget, hogy rend legyen.
2021. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
#33 Ha az amerikaiak nem mennek irakba akkor sose lett volna iszlám állam.
2021. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Hát igen, mivel ilyen szélsőségek alakultak ki e miatt, így már a probléma nem orvosolható, ha pénzt adnának és helyre akarnák tenni mondjuk irakot nem tudnák, mivel a legtöbb ember már ebbe nőtt fel hogy "ők az ellenség", a terrorizmus valószínűleg jelen lenne és akár még "önmagukat" is robbantgatnék hogy azt az épületet az usa építette fúj! Bár a korán leírja hogy ha már háborúra kerül a sor épületben és termőföldben ne essen kár, szóval kár lenne a muszlim közösséget szidni a terrorizmusért, ez olyan lenne mintha azt mondanánk hogy minden ír alkoholista, mondjuk lehet nem a legjobb példa így magyaroktól.
2021. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Az iszlám állam miért fejezett le keresztényeket? Mert más a vallásuk, mint Mohamed rablóvezérnek? Az ártatlanok legyilkolása nem menthető!
2021. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
36. Van történelmi Mohamed meg fikciós is, én is így hittem sokáig, de elvileg visszahúzódó volt, bár én is úgy tudtam hogy rablóvezérként kezdte.
2021. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Én már feladtam, hogy belátásra bírjam. Ha utálni akarod a muszlimokat, hajrá, egészségedre!
2021. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Mohamed először egy öreg kereskedő nőnek mondott igent (a nő kérte meg a kezét). Később kapott rá a fiatalabb leányokra, végül eljutott 50 éves korára a 6 évesekig! Csodálatos jellemfejlődés!
2021. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
39. És arrafelé manapság máshogy van?
2021. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!