Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valóban igaz, hogy vannak...

Valóban igaz, hogy vannak keresztények, akik a lapos Föld elméletben hisznek?

2016. nov. 24. 10:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. nov. 24. 10:06
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Valóban vannak ateisták, akik minden héten felteszik ezt a kérdést?
2016. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs ki tette fel, itt egy egész sorozat alá támasztja a teóriát a feltöltő teóriáját.
2016. nov. 24. 10:34
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Az a helyzet, hogy amerikában virágzanak a különféle neoprotestáns szekták, mindenféle torzabbnál torzabb áltudományos elméletekkel. Sajnálatos módon egy átlag amerikai proli sokkal kevesebbet tud a világról, mint egy átlag magyar proli... a közoktatásuk borzalmasan alacsony szinten van. Ennek a két dolognak a kölcsönhatása eredményez ilyen elméleteket.
2016. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elnézést nem láttam ezt a kérdést, most találtam csak rá nemrég erre a videóra, de a készítője keresztény ez szinte biztos a feltöltött videókból.
2016. nov. 24. 10:49
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, vannak. Legfőképp a neoprotestáns egyházak butítják ilyenekkel a népet, Amerikában például nagy kelete van az ilyeneknek. A vicces az, hogy a lapos Földnek nem hogy tudományos, de bibliai alapja sincs igazából, nem állít ilyet a Biblia. Viszont a népbutításra szakosodott szónokok nagyon ügyesen elő tudják adni magukat, így lehetséges, hogy még a 21. században is akadnak olyan primitív emberek, akik elhiszik ezt az ostobaságot.
2016. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem én csak érdekes, hogy vannak emberek akik több tízperces videósorozatot készítenek ennek az "elméletnek" az alátámasztására. Nincs is ezzel baj, csak akkor legyen valamiféle minimális jártassága a természettudomány bizonyos területein.
2016. nov. 24. 11:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden bizonnyal vannak ilyenek, és hazugság azt állítani, hogy ezek a "neoprotestánsak" stb. Minden felekezetben vannak olyanok, akik hajlamosak a szélsőségekre, kár megbélyegezni bárkit is a hülyeséggel. Nyilván ők a hangos kisebbség...


Mindenki tudja, hogy mennyien hisznek a Jedi rendben, az erőben, az UFO-kban, stb. semmi különleges nincs ennek hátterén abban, ha valaki ilyenben hisz. Mindig is voltak korlátozott gondolkodású emberek, és mindig is lesznek. Ez nem felekezeti kérdés, ez intelligencia, emberi mentalitás kérdése...


Üdv. Péter

2016. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alex Fly ***** válasza:
Mostanában úgy vettem észre egyre inkább terjed ez a laposföldes hülyeség. Egyre több híve van. És nyilvánvalóan van köztük néhány keresztény is...
2016. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!