Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elgondolkodtató?

Jézus szolgája kérdése:

Elgondolkodtató?

Figyelt kérdés
akinek van rá ideje nézze végig aztán gondolkodjon el 5 percet mert nem mond butaságot.

2016. nov. 16. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aham. Oké. Jöjjön az Antikrisztus, várom szeretettel. Meg Krisztust is. Biztos majd összehaverkodnak.
2016. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben ezzel a hozzáállással éred meg azt az időszakot kedves Ákos, szerintem nem fogsz annyira örülni annak a találkozásnak.
2016. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem gondolod, hogy ha Isten ilyen részletesen akarta volna feltárni a jövőt, akkor sokkal egyértelműbben tette volna.


de igen,csak hogy Jézus azt mondta hogy sem az órát sem a percet nem fogja tudni senki sem az atyán kívül.

tehát nem akarta részletezni az időt,csak a jeleit árulta el.

mert úgy fog jönni mint tolvaj a sötétben.


de a jeleket már még a vak is látja.

2016. nov. 17. 20:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem is állítottam sehol, hogy nem látszanak az idők jelei. Mátnál jól leírja az idők jeleit. A jelenések könyve pedig az utolsó 7 évről szól, amikor megjelenik a bűn embere az Antikrisztus. Szerentem ezek azért annyira nme rejtettek és nem bonyolultak.


Amit pedig Jézus mondott, hogy csak az Atya tudja, az nem más, mint Jézus érkezése, visszajövetele, mert az az órát és azt a napot nem tudja senki.


Az viszont egyértelmű, hogy az Antikrisztus utolsó napjaiban érkezik, a nagy nyomorúság közepette, amikor a világ sötétségbe borul, a csillagok nem látszanak, a hold vérvörös és a nap is úgy világít át a fekete füstös égbolton, mintha egy szőrzsákon keresztül világítana át.

2016. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!