Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen penitenciákat kaptatok...

Milyen penitenciákat kaptatok eddig?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az micsoda?
2010. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
penitencia= bűnhődés; elégtétel
2010. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én is láttam a keresőben,hogy bűnhődés,de most az érdekli a kérdezőt,hogy milyen bűnhődések voltak az életemben?

nos,13 éves koromig szívzörejem volt,addig kellett ultrahangra,ekg-ra járnom,aztán pont mikor helyre jöttem,elváltak a szüleim,anyám és apám egy évig nem látogatott(rokonoknál laktam)visszakerültem,anyám bántott folyton,betegség miatt nem végeztem el az iskolát,elvették az összes pénzemet,majd megszabadultam tőlük,megerőszakolt egy ember,gyógyszeres kezelés miatt nem emlékszem a fél életemre,jelenleg munkanélküli vagyok,és a párom is,tehát jövő hónapban talán az utcán fogunk lakni,bár csak lesz valami munka,olyan nincs,hogy nincs,mert folyamatosan jelentkezek,talán valami csak lesz..meghalt az egyik legjobb barátom,töménytelen szerelmi csalódás,most a stressztől hullik a hajam,egy csomó ember,akit segítettem,csak úgy,jószívűen,átvert,és még mindíg kétlábon állok..ezt ha névvel kellett volna elmondanom,valószínű nem tettem volna..

mindegy,majd Isten segít,ha úgy gondolja,mert én bízom benne!Mostmár jöhetne valami jó is..és még csak most vagyok 24..

2010. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!