Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Láttad a youtube-on az iszlám...

Láttad a youtube-on az iszlám csodáját?

Figyelt kérdés
A kisgyerek,akinek a lábán megjelennek a Koránból idézetek.Lehetséges lenne ilyen?Én nem értem a magyarázatokat,nem vagyok profi angolos.
2010. márc. 15. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. márc. 15. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül, bár semmi csoda nincs benne. Ugyanannak a jelenségnek az enyhébb változata, ami egyes keresztény hívőknél meg a stigmákat produkálja.


A helyzet csak attól érdekes, hogy egy kisgyerekről van szó, aki nyilván nem ért még semmit az egészből, ezért nyilván a szülők keze van a dologban - szó szerint, mivel kézzel is elő lehet állítani ilyet.

2010. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
a vég idején sátán nagy tetteket, és csodákat hajt végre, hogy botlásra bírja a választottakat is, de aki mindvégig kitart, az részesül megmentésben.
2010. márc. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az egyik gumigyártót felszólította az iszlám rendőrség, hogy hagyja abba, és vonjon vissza egy x tipusú gumiabroncs gyártását, mert annak mintázata olyan nyomot hagy a porba, mint mohamed próféta neve, azokkal az érdekes betűkkel, és hogy az szentségtörés. szerintem ezt a gyereket egy ilyen gumival felszeret autóval elütötték.
2010. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nátrium-hidroxiddal (ahogy a boltban kapható: lúgkő, marónátron) ráírták (vagy más maró anyaggal), és kész is. Régebben keresztet festettek magukra vele Európában, de itt már kiment a divatból ez is és a NaOH is, mint tisztítószer...

Ezek szerint ez még új trükk arrafelé.

2010. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!