Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen vallásokat, vagy...

Milyen vallásokat, vagy vallásos szertartásokat ismertek, amelyek a szexben keresik a természetfelettivel való kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nekem csak az ókori mezopotámiai Istár istennő kultusza rémlik.
2010. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sátánista szekták orgiái
2010. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én egy szép mondatot tanultam erről: A szexuális egyesülés az Istennel való egyesülés földi megnyilvánulása.


Más író szerint a szexualitás valóban közelebb, sőt egészen közel visz Istenhez, mert ha az agy által gyakorolt kontroll a legszebb pillanatokban eltűnik. Szóval godnolkodás megszűnése nyitja ki az Isten felé az ablakot. (viseld magad szépen, fönn vagyunk az égben)

2010. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez elgondolkodtató.

De én konkrét vallásokra, szertartásokra gondoltam.


Én a Bacchus-kultuszt ismerem csak, meg az Istár-kultuszról hallottam ezt-azt rebesgetni, de azon kívül... max. modern kori szektacsökevényeket, amelyeket egy-egy elmebeteg alapított azért, hogy kiélje a perverz vágyait. (Az utóbbiakat inkább mellőzzük itt, ha lehet!)

2010. márc. 7. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
a biblia szerint minden olyan személy, aki házasságon kívűl szexuális életet él, az parázna, vagy házasságtörő, az ilyenek pedig nem fogják örökölni Isten királyságát. éppen ezért sátánnak az a célja, hogy mindenkivel elhitesse: bárkivel szexelhetsz, mert az jó. a szexel fűzte meg a nemtelen angyalokat is noé előtt, felhívta az angyalok figyelmét, hogy milyen szépek a földi lányok, és sok angyal elhagyta égi helyét, fizikai testet öltött, és lefektetett egy két nőt. később belőllük lettek a démonok, akik jelenleg le vannak vetve a földre, és dühösek, mert tudják, hogy kevés idejük van. ezért el akarnak pusztítani minden személyt, aki a földön lakik. jó csalétek nekik a szex, ők is ebbe buktak bele. mi ne legyünk ilyenek, ne azt keressük, ami rossz, hanem azt keressük, hogy mi elfogadható, és mi jó Isten szemszögéből.
2010. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem épp vallás, de a Crowley féle Arany Hajnal Rend foglalkozott a témával. Az ő felfogásukban az ember úgy tud magasabb szellemi szintre jutni, ha felsőbbrendű emberekkel és lényekkel létesít szexuális kapcsolatot.
2010. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
noé után Isten angyalai nem vehettek fel önszántukból fizikai testet, így a démonok is képtelenek erre. ezért max egy démonoktól megszált személlyel tudnak szexuális kapcsolatot létesíteni, és hát a magasabb szint kifejezés sem egyértelmű, hisz sátán és démonai befolyása alatt lenni egyenlő a biztos halállal.
2010. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ősi magyarok, vagy nem tudom kiknek mondjam Attila és népét. Olvastam Koroknai könyvét Attila életéről, tele szexuális szertartásokkal. Nem jut eszembe a címe, talán A Táltos Király, vagy ilyesmi, vastag könyv, apró betűvel írva, de rém izgalmas és érdekes. Jó lenne megint elolvasni. Van vagy 20 éve ennek, vagy több.

És vannak délkelet Ázsiában, talán Taiföldön, bizonyos templomok, ősrégiek, és szinte perverznek mondható szexuális jelenetek tömege a díszítésük. Hogy kik, miért, honnan vették ezt az ötletet, egy ilyen templomi építményre? Érdekes lenne tudni.

2010. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"a biblia szerint minden olyan személy, aki házasságon kívűl szexuális életet él, az parázna, vagy házasságtörő, az ilyenek pedig nem fogják örökölni Isten királyságát. éppen ezért sátánnak az a célja, hogy mindenkivel elhitesse: bárkivel szexelhetsz, mert az jó. a szexel fűzte meg a nemtelen angyalokat is noé előtt, felhívta az angyalok figyelmét, hogy milyen szépek a földi lányok, és sok angyal elhagyta égi helyét, fizikai testet öltött, és lefektetett egy két nőt. később belőllük lettek a démonok, akik jelenleg le vannak vetve a földre, és dühösek, mert tudják, hogy kevés idejük van. ezért el akarnak pusztítani minden személyt, aki a földön lakik. jó csalétek nekik a szex, ők is ebbe buktak bele. mi ne legyünk ilyenek, ne azt keressük, ami rossz, hanem azt keressük, hogy mi elfogadható, és mi jó Isten szemszögéből."

És ennek mi a franc köze van a kérdésemhez?

Menj máshova téríteni!

2010. márc. 9. 15:56
 10/11 A kérdező kommentje:

"Az ősi magyarok, vagy nem tudom kiknek mondjam Attila és népét."

Hunoknak. Mivel azok voltak.

2010. márc. 9. 15:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!