Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti régen vagy most jártatok/já...

Ti régen vagy most jártatok/jártok ifire? Milyen? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Múlthéten megismerkedtem pár ifis emberkét, és nagyon megtetszett,hogy ilyen jól elvannak, plusz hívtak is, hogy menjek, és a kedvenc lelkészem tartja, így úgy döntöttem, hogy egy párszor elmegyek, és ha mrgtetszik, akkor járni fogok rendszeresen. De milyen? Mire számítsak? :-) (pénteken megyek majd először)

14/L


2015. ápr. 21. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok sikert, biztosan nem lesz rossz és jól fogod magad érezni, ha szereted a közösséget!

Egyébként is ismerkedni csak úgy lehet, ha az ember kimozdul. Barátokra meg szükség van.:)

Majd kitaláltok valami jót...

2015. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sokáig jártam, igazából engem is egy barát hívott meg, amikor még nem voltam hívő, és az ott hallott dolgok miatt tértem meg!

Én imádtam járni, mindig nagyon jó volt a közösség, általában valaki készült egy lelki üzenettel, és sok dicsőítő éneket énekeltünk. Utána pedig készítettünk valami kaját a gyüliház konyhájában, amire összedobtuk a pénzt és együtt ettünk és beszélgettünk. Sokszor játszottunk is vagy sportoltunk, néztünk filmet.

Menj el, szerintem tetszeni fog! Jó emberek között leszel és hasznosan töltöd az időt! :)

2015. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleinte furcsa lesz, pláne ha nem vagy keresztény, mert kevés embert ismersz, de ez minden új helyen így van, ha pedig nem vagy keresztény , hát akkor azért mert a többiek azok :D


Én nagyon szeretek járni pedig már mondhatni túlkoros vagyok, jó közösséget teremt, és valami értelmeset csinálunk ellentétben a legtöbb mai fiatallal, persze annak a jó oldala sem marad ki, mert ugyan úgy kialakul egy baráti társaság akik amúgy is simán összejárnak, és így ha már nem jársz majd suliba meg minden is lesz egy közösséged meg barátaid.

Az ifiben még az is jó h simán olyan emberekből lehetnek barátaid akikkel lehet, hogy amúgy szóba se álltál volna, de itt meg egyszerűen a helyzet adja, hogy megismerd őket, és ezért meglátod milyen jó arcok is valójában, vagy mondjuk el ne mtudom képzelni h más körülmények között a szűk baráti körömben legyen egy nálam 5 ével idősebb és egy 5 évvel fiatalabb arc is :)


ha nem vagy keresztény nem kell megilyedni semmi tukmálás, teljeen tiszteletben tartják a véleményed, vitatkozhatsz is, nálunk is van csomó nemhívő, akik csak úgy eljárnak mert... hát ők sem annyira tudják miért, csak mert jól érzik magukat

2015. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!