Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bogárdi Szabó István lett a...

Bogárdi Szabó István lett a Magyarországi Református Egyház Zsinatának új lelkészi elnöke. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

[link]

2015. február 25., szerda



2015. febr. 26. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó munkát kívánok neki.
2015. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem õt, mert katolikus vagyok, de jó munkát, kitartást kívánok neki, és szilárd helytállást a mai világban!
2015. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vallásos ember sőt az én őseim között vannak keresztények,muszlimok és zsidók is. De viszont grat és sok sikert és jó eredményeket kívánnok neki.
2015. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg nem csak egy egyszerű, zsinati eljárásról van szó, hanem Tőkés László erdélyi református püspök dicséretes példájának hatására végre Magyarországon is kezdik leváltani az államhatalom régi besúgóit. Közismert és az interneten is fenn van Bölcskei Gusztáv kartonja, miszerint 1986-ban szervezte be a Hajdú-Bihar megyei politikai rendőrség.

Végre felvillant valami fény az alagút végén...

2015. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is bizakodó vagyok, nagyon sok változásra számítok, Bölcskei nem egy hívő ember volt, Bogárdi Szabó István annál inkább!


Tud valaki ennél bővebbet?

2015. márc. 10. 00:25
 6/6 Bellabás V. Levente válasza:

4. hozzászóló

"... Magyarországon is kezdik leváltani az államhatalom régi besúgóit."


Szigorúan csak a régi besúgókat... az újakra még szükség van!

2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!