Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, lehet e ennél...

Keresztények, lehet e ennél igazságtalanabb "törvénykezés"? (lent)

Figyelt kérdés

A Jehova Tanúi minden egyes cselekedetüket Jehova nevében teszik,a gyülekezeti összejövetelektől kezdve az imádságig mindent Jehova nevében tesznek,kivéve egyetlen egy dolgot,a kiközösítést!

A kiközösítés Jézus Krisztus nevében történik az alábbi ige alapján;


"A mi Urunk Jézus Krisztus NEVÉBEN pedig, rendeljük néktek, atyámfiai, hogy vonjátok el magatokat minden atyafitól, a ki rendetlenül él, és nem ama utasítás szerint, a melyet mi tőlünk kapott.

Magatok is tudjátok, mimódon kell minket követni; mert nem viseltük magunkat közöttetek rendetlenül."(2Tesz.3:6-7)


És itt újra megkérdem,lehet e ennél igazságtalanabb tett az Őrtorony részéről?


Jézus Krisztus nekik csak "kidobó" fiunak jó?


Én ma tudtam meg,hogy ez az ige alapján közösítenek ki híveket...

Nem tudom titeket ez mennyire érint de engem eléggé lesujtott ez a "hír".



2015. jan. 7. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
grkaty, akkor ezért nem tudod, hogy sok magyarországi vén hitehagyott oldalnak minűsiti a gyakori kérdéseket, és megtiltották a nyílvános kommentek beírását. csak privátban lehet válaszolni, és csak véneknek, akik ima mondása után minden hitehagyott oldalt bátran megnyithatnak, és kommentelhetnek.
2015. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 73-as . erre a szövegedre


Azon semmit. De akiknek te itt akarod továbbadni az üzenetet, azoknak a véleményét formálja.


------------

ez a válaszom:

bízok az emberek inteligenciájában. Nem tudom bízhatok a Tiédben is?

Ha nem csak egy megoldás marad számodra, nem olvasni a szövegemet. :) Mert én nagyon örülök, hogy amióta megtaláltam a gyk-et újra gyakorolhatom szép anyanyelvemet.

2015. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
tehát akkor nem írod az órákat? mivelhot nyelvgyakorlási céllal írsz? inkább a szeretetet, és a toleranciát kellene gyakorolnod, mert a magyar már többé kevésbé megy. ILYET OLVASNI EGY TANÚTÓL, HOGY NE OLVASD AZ ÍRÁSAIMAT, HA NEM TETSZIK!!! ez nagyon kemény.
2015. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajns az etyémben nem bíszhatsz, én hótt hülye vagyk. :(
2015. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!