Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon mit kérne Jézus a...

Vajon mit kérne Jézus a szülinapjára?

Figyelt kérdés
általában a születésnapos kívánságának megfelelő ajándékokat szoktak ajándékozni az őt szeretők. szerintetek Jézus mit kérne a szülinapjára? kíváncsi vagyok, ti hogyan látjátok?
2014. dec. 10. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Világbékét :-)
2014. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szeretettet ! Azt ,hogy az emberek ne gyűlöljék egymást,hanem szeressék.

A szer etet (azaz éltet) a Gyűl ölet (azaz pusztít) ezért kérné születésnapjára Jézus a szeretettet,mert Jézus az életet "pártolja" Nem a pusztulást,megromlást,stb.

2014. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Tekintettel arra, hogy Jézus nagyon gyakorlatias volt, bizonyára nem ilyen elméleti dolgokat kérne, mint amit az első két válaszoló írt. Ő azt kérné, hogy a születésnapján menj el egy rászorulóhoz és segíts rajta. Ahogyan Jakab apostol írja: "Tiszta és szeplő nélkül való istentisztelet az Isten és az Atya előtt ez: meglátogatni az árvákat és özvegyeket az ő nyomorúságukban, és szeplő nélkül megtartani magát e világtól." (1:27)


Üdv. Péter

2014. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a te szívedben is megszülethessen.

És ha ez már megtörtént, akkor mondd el másoknak is, hogy mit is ünneplünk pontosan karácsonykor, hogy az ő szívükben is megszülethessen a Megváltó.

2014. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Óriás nyalókát<3
2014. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Szia


Semmit, ugyan is sem Ő sem a tanitványai nem gyakorolnak pogány szokásokon alapuló ünnepeket,


Ha valamit szeretne azt nem azért kéri mert születés napja van, hanem mert szüksége van rá, és azt az Atyja meg is adja,


(1János 5:14) 14 És mi azzal a bizalommal vagyunk iránta, hogy bármit kérünk is az akarata szerint, ő meghallgat minket.

2014. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

"Ő azt kérné, hogy a születésnapján menj el egy rászorulóhoz és segíts rajta."


Ha Jézus (isteni mivoltából fakadóan) valóban mindenható lenne és tele lenne szeretettel, akkor ő maga megcsinálná egy szempillantás alatt ezt, és nem embereket kérlelne ezek realizálásához.

2014. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen... ez is azt mutatja, hogy azt lehet kérni tőle, amit ő akar.

Még csak véletlenül sem azt, amit TE szeretnél. Akkor sem, ha ez egyébként elfogadható lenne neki - csak éppen nem az ő kifejezett akaratát tükrözi.


Így nem kunszt teljesíteni a kéréseket, ha csak azt teljesíti, ami egyébként is az ő akarata, és már réges-régen eltervezte.

Így én is szívesen teljesítem minden kérésedet: ha CSAKIS azt kéred, amit én akarok már régóta.

2014. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
T. kérdező, te azt feltételezed Jézusról, hogy pogány szokásokat gyakorol?
2014. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Gyufát....hogy teljesülhessen az álma...

„Azért jöttem, hogy tüzet gyújtsak a földön. Mi mást akarnék, minthogy lángra lobbanjon!”

(Lk 12,49)1

2014. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!