Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megszünt-e a Vidám Vasárnap...

Megszünt-e a Vidám Vasárnap műsor a tv-ben?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Elvileg már nem adják, hála Istennek...
2014. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Remélem,hogy megszűnt és remélem bebörtönzik azt a nem normális,Magyargyűlölő németh sándort.

Hugom benne van ebben a biznisz egyházban,és azt mondta,hogy olyanokat mondanak nekik,hogy engedjük be ide Magyarországra zsidó testvéreinket.

Mondtam neki,hogy én vagyok a testvéred.

Akivel nem foglalkozik és a családjával sem,csak a hitgyülisekkel.

Elmarják az embereket a saját családjától.És ha nem tudják beszervezni őket akkor szinte végleg megszakítják a kapcsolatot a rokonakkal.

A húgomat Svájcban vitték ki bemeríteni,és ez által még a saját vallását is megtagadta,és átkeresztelkedett.Nem is folytatom a férjével meg még a többivel akiket ismerek.

2014. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
A hitgyüli egyértelműen a Németh-család biznisze.
2014. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől a héttől kezdve szombatonként lesz műsor 6 órától, így nem tudom, folytatják-e, ütközik-e valamilyen állandó műsorral, pl. hírekkel.
2014. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
az igaz, hogy a németh úrnak luxusmercije van, és HIT-666 a rendszáma? ezt hallottam valahol.
2014. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 yuda ***** válasza:
36%

Mosolyogtató ez a sok lejárató beszéd. Hasonló, mikor egér cincog és görcsölve próbálja kigáncsolni az elefántot. :D

Inkább elfoglalnátok magatokat valami értékes dologgal, mint nyilatkozni arról, amit nem ismertek. Ostobának a legkönnyebb lenni, mert nem kell hozzá gondolkodás.


Nem, nem szűnt meg a Vidám Vasárnap, hanem átmenetileg szünetel. Szokott ez minden évben lenni és egyszer csak folytatják. Addig, ha jól tudom, archívumból adnak le régieket. Ezt hallottam valakitől, mert jómagam nem szoktam nézni. Helyben és élőben jobb. :)


Az a hír is igaz, hogy valóban nem vasárnap van már az istentisztelet, hanem szombatonként este. Ezek bárki számára hozzáférhető, publikus információk.

2014. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Bízom benne,hogy végleg megszűnt.
2014. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!